منو
سبد خرید

سایر تجهیزات کار در ارتفاع

سایر تجهیزات کار در ارتفاع
برند: Kaya Safety مدل: TU5183
آویز پیچ دیواری Kaya Safety مدل F-20 A شرکت کایا سیفتی در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از ..
50,000تومان
برند: CT مدل: IT6555
حلقه تقسیم بار کوچک CT مدل Cheese Plate S CHEES Plate S ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. این نوع تکیه گاه های..
810,000تومان
برند: CT مدل: IT6554
تکیه گاه چند گانه صفحه ایCheese Plate L CHEES Plate L ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. این نوع تکیه گاه های..
1,665,000تومان
برند: CT مدل: IT6557
هرز گرد CT مدل Twirl TWIRL ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. مفصل گردنده بلبرینگ ساخته شده از آلیاژ روشن ، ایدآل ب..
2,340,000تومان
برند: CT مدل: IT6558
مفصل گرداننده TWISTER TWISTER ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. مفصل گردنده بلبرینگ ساخته شده از آلیاژ روشن ، ایدآ..
1,880,000تومان
سیستم ضد پیچش طناب کایا سیفتی مدل D-13
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7982
سیستم ضد پیچش طناب Kaya Safety مدل D-13 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از..
281,000تومان
هشت فرود پتزل مدل Pirana
عدم موجودی در انبار
برند: Petzl مدل: FR9972
هشت فرود پتزل مدل Pirana     نوع ابزار    هشت فرود     ابعاد ابزار    70 × 125 میلی‌متر     وزن    96 گرم     سایر توضیحات     - مناسب برای طناب با قطر 8 تا 13 می..
470,000تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)