منو
سبد خرید

زانو بند

زانو بند

بررسي های تحقیقیاتی در اقصا نقاط جهان نشان می دهد که در لیست بيماري ها و عارضه های شغلی اختلالات اسکلتی-عضلانی رایج ترين علل مراجعه کارگران به مراکز درمانی و متداول ترین دليل از کار افتادگی شغلی می باشد. ضايعات مفصل زانو که در کارهای سنگین بيشترين فشار را متحمل می شود از شايع ترین عوارض اسکلتی-عضلانی شغلي قرار دارند و با در نظر گرفتن عوارض نامطلوب صدمات وارده به زانو و اثر آن روی فعاليت شغلی و محفاظت از اين مفاصل بسيار مورد اهمیت است و به تازگی فرهنگ استفاده از محافظ های زانو در فعاليت شغلی پس از کاربرد در ورزش، به سرعت رواج پیدا کرده است.  
• زانوبند ایمنی برای فعالیت‌های صنعتی به‌ویژه عملیات عمرانی، سدسازی، تونل سازی، معدن کاری، اکتشاف، امور تعمیرات و مکانیک ماشین‌آلات، مونتاژ خودرو و نظامی مورد استفده قرار می گیرد.

برند: Pan Taiwan مدل: TA1050
زانوبند ایمنی PAN TAIWAN مدل SE2862ضایعات مفصل زانو که در بلند کردن و حمل بار بیشترین فشار را تحمل می کند در اولویت صدمات شایع عوارض اسکلتی – عضلانی شغلی قرار دارند و با توجه به تأثیر نامطلوب صدمات وارده به زانو و اثر آن روی فعالیت شغلی و تحرک فیزیکی فرد، نقش حفاظتی از این مفصل بسیار مورد توجه ق..
1,300,000تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)