منو
سبد خرید

رو کفشی

رو کفشی

روکفشی ایمنی ها از نام آن پیداست برای استفاده بر روی کفش یا چکمه در مکان های کاری صنعتی است. روکفشی ها اغلب به حالت عایق عمل کرده و نوع عایق برق آن در صنعت برق بسیار متداول می باشد و زیره ی آن عایق برق بوده مانع از عبورجریان برق توسط پا گشته و از برق گرفتگی جلوگیری می نماید. دارای کفی با عاج های مطلوب مانع لیز خوردن و لغزش پا می باشد. همچنین کف آنها در برابر محیط های کار مانند مواد شیمیایی , سوخت های مایع و روغن های صنعتی مقاوم می باشد. این نوع کالا ها باید به طوری طراحی شود که به راحتی رویه باز و گسترده گردد وبه راحتی آن را روی چکمه یا کفش پوشیده یا بیرون آورد.

مدل: IR0930
پابند (گتر) چرمی جوشکاریدر فعالیت های جوشکاری و تراشکاری باید به نکات ایمنی توجه کافی شود در غیر این صورت باعث بروز حوادث ناگوار و جبران ناپذیری می شود که نه تنها خسارت مالی بلکه ممکن است خسارت جانی نیز به همراه داشته باشد.در صنایع جوشکاری پابند چرمی برای جلوگیری از نفوذ جرقه و ذرات مذاب به ..
500,000تومان
برند: Respirex مدل: EN3925
روکفشی عایق برق COMPACT کفش های ایمنی با توجه به نوع و مشخصات خاص خود می توانند از پای افراد در برابر حوادث گوناگون حفاظت کنند. یکی از مهمترین انواع کفش های ایمنی، کفش های عایق برق مورد استفاده توسط کارکنان صنعت برق است. این کفش ها از زیره عایق برخوردار بوده و از تکمیل شدن مدار توسط پای فرد هنگام ..
4,300,000تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)