منو
سبد خرید

دماسنج و رطوبت سنج

دماسنج و رطوبت سنج

دماسنج محیطی:
این تجهیزات برای اندازه گیری میزان دمای محیط طراحی شده و حداکثر تا 80 درجه سانتی گراد را اندازه گیری و تحمل دما دارند. این دما سنج محیطی دارای نمایشگر بزرگ بوده و همیشه به صورت دائم روشن هستند. به همین دلیل نمایشگر دما از نوع کریستال مایع طراحی شده و مصرف انرژی بسیار کمی داشته و رطوبت سنج دیجیتالی ارزان قیمت محسوب می شوند.

هیدروترمومتر:
یا همان رطوبت سنج محیطی تجهیزی است که برای اندازه گیری رطوبت محیط استفاده می شود این تجهیزات اکثر رطوبت بین 10 الی 100 درصد را اندازه گیری می کنند که در رطوبت سنج دیجیتالی ارزان در برخی مدل ها این رنج اندازه گیری از 1 درصد شروع می شود.

نقطه شبنم:
از آنجا که اهمیت دارد رطوبت در چه نقطه ای تبدیل به قطرات آب می شود و این مهم در سرد خانه ها اهمیت بیشتری دارد علاوه بر اندازه گیری دما، رطوبت، نقطه شبنم نیز در برخی موارد نیز اهمیت پیدا می کند.

انواع دما و رطوبت سنج محیطی بر حسب سنسور:

از آنجا که دقت اندازه گیری برای اندازه گیری رطوبت محیط اهمیت دارد لذا نوع سنسور یکی از پارامتر های مهم در دقت اندازه گیری می باشد. انواع سنسور رطوبت و سنسور دما به سنسور خازنی و سنسور مقاومت نصب شده در دستگاه می باشد. از آنجا که سنسور خازنی قیمت بالایی نسبت به سایر سنسورها دارد لذا از سنسور خازنی در تجهیزات با قیمت بالا بیشتر استفاده می شود.

 

برند: یونیتی UNI-T مدل: TA0702
دماسنج و رطوبت سنج یونیتی مدل UT332 دماسنج و رطوبت سنج یونیتی مدل UT332نمونه ی کاملی از یک دستگاه پرتابل برای اندازه گیری دما و رطوبت می باشد که به صورت غیر تماسی یا لیزری قادر به نمایش دما و رطوبت محیط و نقطه شبنم به صورت همزمان توسط نمایشگر دیجیتالی خود می باشد. هیگرومتر لیزری یونیتی مدل UT332..
2,110,000تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)