منو
سبد خرید

دماسنج میله ای

دماسنج میله ای

برای اندازه گیری میزان دما روش های مختلفی است که یکی از این روش های اندازه گیری دما، استفاده از دماسنج میله ای یا نفوذی می باشد. اندازه گیری دما با استفاده از این روش دارای مزیت های زیادی بوده که یکی از این مزیت ها به دلیل داشتن روکش فلزی بر روی سنسور قابلیت اندازه گیری دمای مایعات را دارد. قابل توجه است که برای اندازه گیری دمای مواد غذایی مثل اندازه گیری دمای غذای بیمارستانی و یا عذاهای مشابه باید ترمومتر میله از پراپ استیل ساخته شده باشد تا قابلیت استریل کردن برای اندازه گیری دمای غذا را داشته باشد. در هنگام خرید دماسنج میله ای باید به موارد زیر توجه کرد.
حساسیت حرارتی دماسنج میله ای باید بالا بوده تا بتواند حداقل با دقت یک دهم درجه سانتی گراد اندازه گیری دما را نشان دهد. مورد بعدی سرعت اندازه گیری می باشد این پارامتر بسیار مهم بوده و با توجه به نوع سنسور دمای استفاده شده در دما سنج سرعت اندازه گیری بسیار اهمیت پیدا می کند. مورد بعدی در هنگام خرید حرارت سنج مواد غذایی طول میله است. طول میله بکار رفته شده در دستگاه برای اندازه گیری میزان عمق مواد غذایی و خرید دماسنج مخصوص مایعات نیز بدین پارامتر اهمیت پیدا می کند.

 

 

برند: تستو Testo مدل: GE0701
دماسنج میله ای تستو سری 106 دماسنج تستو سری 106 دارای یک پراب دمایی NTC است که نه تنها دمای عمق محصولات شما را به طور دقیق اندازه گیری می کند، بلکه شیارهای روی پراب که به منظور اندازه گیری است نیز به سختی قابل تشخیص و مشاهده است. همچنین شما می توانید با در نظر گرفتن مقادیری برای حد مجاز دماسنج را..
1,850,000تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)