منو
سبد خرید

دستکش مکانیکی

دستکش مکانیکی

دستکش های مکانیکی و چند منظوره که محافظت بسیار خوبی در برابر سایش ایجاد می کند. به همین منظور در فعالیت هایی که امکان سایش دستان در آن وجود دارد به شدت توصیه می شود. دستکش های مکانیکی با طراحی آرگونومیک باعث افزایش مهارت، راحتی، چسبندگی و انعطاف پذیری بی نظیری به کاربر هنگام فعالیت می بخشد. به همین منظور علاوه بر استفاده از دستکش های مکانیکی در صنعت، در موتور سواری و دوچرخه سواری نیز استفاده می شود.

 

برند: 3M مدل: AM0993
دستکش مکانیکی Joker مدل MX2517 دستکش های مکانیکی و چند منظوره  jokerکه ساخت شرکت 3m می باشند که محافظت بسیار خوبی در برابر سایش ایجاد می کند. به همین منظور در فعالیت هایی که امکان سایش دستان در آن وجود دارد به شدت توصیه می شود. دستکش های مکانیکی با طراحی آرگونومیک باعث افزایش مهارت، راحتی، چسبندگ..
400,000تومان
برند: 3M مدل: AM0994
دستکش موتور سواری جوکر مدل MX2515 دستکش های مکانیکی و چند منظوره joker که ساخت شرکت 3m می باشند که محافظت بسیار خوبی در برابر سایش ایجاد می کند. به همین منظور در فعالیت هایی که امکان سایش دستان در آن وجود دارد به شدت توصیه می شود. دستکش های مکانیکی با طراحی آرگونومیک باعث افزایش مهارت، راحتی، چسب..
400,000تومان
مدل: CH0996
دستکش ایمنی موتور سواری جستر دستکش های ایمنی موتور سواری و چند منظوره جستر که محافظت بسیار خوبی در برابر سایش ایجاد می کند به رنگ روی زرد می باشد. به همین منظور در فعالیت هایی که امکان سایش دستان موتور سواران و دوچرخه سوران در آن وجود دارد به شدت توصیه می شود. دستکش های موتور سواری کلاتچ با طراحی..
400,000تومان
مدل: CH0995
دستکش ایمنی موتور سواری کلاتچ دستکش های ایمنی موتور سواری و چند منظوره کلاتچ که محافظت بسیار خوبی در برابر سایش ایجاد می کند به رنگ روی زرد می باشد. به همین منظور در فعالیت هایی که امکان سایش دستان موتور سواران و دوچرخه سوران در آن وجود دارد به شدت توصیه می شود. دستکش های موتور سواری کلاتچ با طرا..
380,000تومان
دستکش مکانیکی Per4Mer مدل 7680
عدم موجودی در انبار
برند: PER4MER مدل: CH4439
دستکش مکانیکی Per4Mer مدل 7680 دستکش های مکانیکی و چند منظوره per4mer به عنوان یک خط دفاع در برابر سایش و خستگی دست ساخته شده‌است. این دستکش ها با طراحی آرگونومیک باعث افزایش مهارت، راحتی، چسبندگی و انعطاف پذیری بالا در حین کار می شود. همچنین از ویژگی های بارز این محصول می توان به چسبندگی بالا، ا..
265,000تومان
دستکش مکانیکی Per4Mer مدل 7600
عدم موجودی در انبار
برند: PER4MER مدل: CH4440
دستکش مکانیکی Per4Mer مدل 7600 دستکش های مکانیکی و چند منظوره per4mer به عنوان یک خط دفاع در برابر سایش و خستگی دست ساخته شده‌است. این دستکش ها با طراحی آرگونومیک باعث افزایش مهارت، راحتی، چسبندگی و انعطاف پذیری بالا در حین کار می شود. همچنین از ویژگی های بارز این محصول می توان به چسبندگی بالا، ا..
320,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)