منو
سبد خرید

دستکش بافتنی و حساسیت

دستکش بافتنی و حساسیت

دستکش بافتنی دارای وزن های متفاوتی است که هرچه گرم این دستکش ها بالا می رود کاربر گرمای بیشتری را حس می کند علاوه بر وزن این دستکش ها نوع بافت هم در قیمت این محصولات تأثیر گذار نیز می باشد. دستکش های بافتنی جهت آلوده نشدن دستان، آفتاب سوختگی، سایش و سلامتی دستان کاربر مورد استفاده قرار می گیرند.بیشتر دستکش های بافتنی از جنس نخ و یا رشته کتان که قابلیت بافته شدن دارند نیز می باشد.دستکش های بافتنی در واقع دستکش قبل از مواد زدن دستکش های ضد برش و کف مواد می باشند.قیمت ارزان و قابلیت استفاده عمومیدستکش بافتنی سبب گردیده این دستکش بافتنی  در مشاغلی نظیرصنایع سبک، حمل و نقل، خدمات شهری، کارگران ساختمانی و غیره استفاده گردد.

دستکش ضد حساسیت بیشتر مورد استفاده کارخانه داروسازی است که کارکنان از تماس مستقیم دست خود به دارو ها و مواد حساس جلوگیری نمایند و دیگر کاربرد این نوع دستکش ها بیشتر برای خانم ها در خیابان ها برای جلوگیری از بیماری های پوستی و حساسیت های پوستی می باشد.

دستکش کشباف تک رو خالدار سبز PER4MER بسته 12 عددی
عدم موجودی در انبار
برند: PER4MER مدل: CH4410
دستکش کشباف تک رو خالدار سبز PER4MERاین دستکش ایمنی ضد حرارت و تعرق دست شما بوده است و دارای بافت دورو می باشد . نخ بکار رفته در تولید این دستکش ، نخ پنبه با کیفیت و نرم بوده بر روی دستکش پلاستیک های ریزی به کار رفته شده است که باعث جلوگیری از حرارت مستقیم  به دست می شود. دستکش های نخی و بافتنی ..
170,000تومان
دستکش ضد حساسیت بسته 10 جفتی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3028
دستکش ضد حساسیت مناسب برای پوست های حساس به گرد و غبار. این دستکش با پارچه لطیف به منظور جلوگیری برخورد مستقیم گرد و غبار با پوست طراحی شده که می توان در زندگی خارج از خانه به کمک افراد با پوست حساس آمده و خیال شما را آسوده کند.هنگام کار در یک محل صنعتی، پوشیدن دستکش ایمنی کار ، یک اولویت مهم اس..
60,000تومان
دستکش بافتنی 50 گرمی بسته 12 عددی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3029
هنگام کار در یک محل صنعتی، پوشیدن دستکش ایمنی کار ، یک اولویت مهم است. آسیب دست به معنای واقعی کلمه شایع ترین نوع آسیب در محل کار است. آسیب های دست حتی در صنایع برق، گاز، ارتباطات مخابراتی و صنایع ساختمانی برجسته تر هستند.  ..
98,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)