منو
سبد خرید

دستکش ایمنی کار در ارتفاع

دستکش ایمنی کار در ارتفاع

دستکش ایمنی کار در ارتفاع که مخصوص کاربرانی است که بر روی ارتفاعات کار می کنند. برای محافظت از دستان و انگشتان کاربران هنگام استفاده از تجهیزات کار در ارتفاع هنگام صعود و فرود مورد استفاده قرار می گیرند، البته علاوه برای افرادی که در ارتفاعات کار می کنند، کوهنوردان وسنگنوردان نیز از این نوع دستکش ها استفاده می کنند. جنس بیشتر دستکش های ایمنی ارتفاع از جنس چرم می باشند که دوام و ضخامت خوبی نسبت به بقیه نوع ها دارند که دارای مدل های متفاوتی هستند. نمونه های بارز این نوع دستکش ارتفاع را می توانید در صفحه دستکش ایمنی کار در ارتفاع راسپینا مشاهده نمایید.

دستکش های ایمنی کار در ارتفاع دارای چسبی در قیمت مچ دارند که باعث چفت شدن دستکش ارتفاع با دست کاربران می شود. که این امر موجب تسلط افراد در ارتفاعات می شود. دستکش های ارتفاع هم مانند تمامی تجهیزات حفاظت فردی دارای استانداردهای متفاوتی مثل EN 388 که هنگام خرید این نوع دستکش ها باید به آن ها دقت شود. یکی از ویژگی های مهم این نوع دستکش ها ضد لغزش بودن آن ها است که هنگام کار با تجهیزات صعود و فرود باعث سر خوردن این تجهیزات از دست کاربران نمی شود.

 

دستکش ایمنی چرمی سی تی مدل Progrip
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6570
دستکش ایمنی CT مدل Progrip  دستکش PROGRIP ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. •    دستکش چرمی بسیار راحت..
720,000تومان
دستکش کار در ارتفاع کایا سیفتی مدل G-18
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4228
دستکش کار در ارتفاع Kaya Safety مدل G-18شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری ا..
560,000تومان
دستکش ایمنی چرمی سی تی مدل Progrip Plus
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6569
دستکش ایمنی CT مدل Progrip Plusدستکش PROGRIP PLUS ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. •    دستکش چرمی بسیا..
1,600,000تومان
دستکش کار در ارتفاع Kaya Safety مدل G-18A
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4229
دستکش کار در ارتفاع Kaya Safety مدل G-18Aشرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلو..
295,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)