منو
سبد خرید

دستکش ایمنی چرمی و جوشکاری

دستکش ایمنی چرمی و جوشکاری

دستکش ایمنی چرمی به دستکشی گفته می شود که در برابر سوختگی ناشی از جوشکاری مقاوم باشند. که اغلب از جنس چرم ضخیم با آستری از جنس خانواده آرامايد با لايه هايی تقويت شده در کفه داخلی دستکش ایمنی و دولایه شده با چرم در بيرون دستکش چرمی  و دوخته شده با نخ Kevlar برای ايجاد مقاومت حرارتی بسيار بالا تحت استاندارد EN388 اتحاديه اروپا برای استحکام مکانيکی و استاندارد EN407 برای پایداری حرارتی توليد شده است . دستکش ایمنی نسوز برای کليه فرآيند های داغ و ذوب مواد معدنی و فلّزی از قبيل عمليات شيشه گری، بلور سازی، ذوب فلزات روی، سرب،آهن، مس و غيره و بسيار مناسب می باشد.
دستکش ایمنی چرمی نسبت به انعطاف بالای این نوع دستکش های چرمی نسبت به دستکش های آلومینیومی و قیمت کمتر این نوع دستکش چرمی نسبت به دستکش آلومینیومی  محبوب تر هستند.
دستکش ایمنی جوشکاری قوس الکتريکی مخصوص جوشکاری آرگون می باشد. رويه و کف دستکش ایمنی از چرم فراوری شده نرم کراست و ساق آن از چرم اشبالت می باشند. که برای انتخاب دستکش ایمنی مناسب باید اطلاعات کافی از تيرگی لنز، ويژگی الکترود، ميزان آمپر مناسب برق وجود داشته باشد.

 

مدل: IR3987
دستکش جوشکاری آرگون ، آی تی سی او – I.T.CO رویه و کف دستکش از چرم فراوری شده نرم کراست و ساق آن از چرم اشبالت و طول دستکش حدود ۳۳ سانتی متر می باشد. وجود بروشورهای راهنما برای آگاهی از خطرات این دسته جوشکاری ها و راه حل های پیشگیری از آنها و نیز جدول راهنمای انتخاب تیرگی لنز، ویژگی الکترود، میزا..
210,000تومان
مدل: PA3088
دستکش اشبالتی برزنتی کف دوبل PROMAX دستکش اشبالتی برزنتی کف دوبل با بهترین کیفیت در نوع خود، دارای استاندارد CE ساخت پاکستان موجود و آماده تحویل می باشد. مناسب جهت فعالیت های ساختمانی ،صنایع سنگین ،حمل و نقل ،باغبانی و… می باشد .   مشخصات : کاربرد : حفاظت دست در برابر سایش جنس : ..
80,000تومان
برند: MIDAS مدل: IR3081
دستکش نسوز روکش چرم  MIDAS دستکش فوق از چرم ضخیم با طول حدود ۳۵ سانتی متر با آستری از جنس خانواده آراماید که دارای خاصیت مقاوم حرارتی و دیر سوز می باشد ،  با لایه هایی تقویت شده در کف از داخل و دوبل شده با چرم در بیرون و دوخته شده با نخ Kevlar  برای ایجاد مقاومت حرارتی بسیار بالا تحت استاندارد EN..
280,000تومان
مدل: PA6798
دستکش  اشبالتی هوبارت تمام مغزی از مرغوب ترین چرم گاوی ضخیم و نرم در طول ۴۰ سانتی متر و به صورت تمام مغزی تولید شده و آستر کف و پشت دست آن با استفاده از منسوج عایق حرارت تقویت شده، آستر ساق با منسوج از الیاف طبیعی تهیه شده است . در انجام کلیه جوشکاری های صنعتی و تخصصی، عملیات ریخته گری، ذوب مواد..
140,000تومان
دستکش جوشکاری آرگون PER4MER مدل Tigmaster 4000
عدم موجودی در انبار
برند: PER4MER مدل: CH4404
دستکش جوشکاری آرگون PER4MER مدل Tigmaster 4000 این محصول با برند Per4mer برای جوشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و از جنس چرم ساخته شده است. استفاده از چرم باعث می‌شود که دستان کاربر در حین عمل جوشکاری دچار سوختگی نشود. این دستکش بر اساس استاندارد EN470 ساخته شده است. این استاندارد بیان می‌کند که ..
75,000تومان
دستکش چرمی اشبالت نسوز Per4mer مدل TIG Master 4000
عدم موجودی در انبار
برند: PER4MER مدل: CH8104
دستکش چرمی اشبالت نسوز Per4mer مدل TIG Master 4000 دستکش فوق از چرم ضخیم با طول حدود ۳۵ سانتی متر با آستری از جنس خانواده آراماید که دارای خاصیت مقاوم حرارتی و دیر سوز می باشد ،  با لایه هایی تقویت شده در کف از داخل و دوبل شده با چرم در بیرون و دوخته شده با نخ Kevlar  برای ایجاد مقاومت ..
70,000تومان
دستکش هوبارت طرح فرانسه
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3007
مشخصات و ویژگی های دستکش هوبارت طرح فرانسه دستکش تمام چرم به طول 35cm چرم درجه یک گاوی همراه با آستر داخلی پشت دستکش چرم یک تکه کلیه نواحی دوخت مغزی دوزی شده کاربرد دستکش هوبارت طرح فرانسه جوشکاری آرگون جوشکاری الکترود صنایع مورد استفاده دستکش هوبارت طرح فرانسه صنایع تولید..
30,000تومان
دستکش ایمنی کف چرم یک تکه فوکس مدل N208
عدم موجودی در انبار
برند: FOX مدل: CH6774
دستکش ایمنی کف چرم یک تکه FOX مدل N208 مواد تشکیل دهنده :چرم ضخیم ، یکدست و مرغوب گاوی ، پارچه با دوام جناغی ، ساق لاستیک کشی شده ایمنی ، آستر نرم و لطیف کاربرد :صنایع سنگین ، معادن ، فعالیت های ساختمانی ، آهنگری ، مصارف عمومی ، باغبانی ، حمل و نقل و ... خصوصیات :دوام فراوان ، مقاوم در برابر ..
13,700تومان
دستکش ایمنی جوشکاری ساق بلند چرمی فوکس مدل N405
عدم موجودی در انبار
برند: FOX مدل: CH6783
دستکش ایمنی جوشکاری ساق بلند چرمی FOX مدل N405 مواد تشکیل دهنده :چرم ضخیم و مرغوب و یکدست گاوی ، آستر نرم و لطیف ، دوخته شده با نخ نسوز و ضدبرش KEVLAR (در نوع ویژه) کاربرد :صنایغ جوشکاری و برشکاری ، معادن ، صنایع سنگین و فعالیت های سخت خصوصیات :نسوز و مقاوم در برابر قطرات جوش ، مقاوم در برابر ا..
24,000تومان
دستکش ایمنی جوشکاری دو لایه کامل با نخ نسوز فوکس مدل N404
عدم موجودی در انبار
برند: FOX مدل: CH6784
دستکش ایمنی جوشکاری دو لایه کامل با نخ نسوز FOX مدل N404 مواد تشکیل دهنده :چرم ضخیم و مرغوب و یکدست گاوی ، آستر نرم و لطیف ، دوخته شده با نخ نسوز و ضدبرش KEVLAR (در نوع ویژه) کاربرد :صنایع جوشکاری و برشکاری ، معادن ، صنایع سنگین و فعالیت های سخت خصوصیات :نسوز و مقاوم در برابر قطرات جوش ، مقاوم ..
44,000تومان
دستکش آرگون ساق کوتاه امریکن سیفتی
عدم موجودی در انبار
مدل: PA3025
دستکش آرگون ساق کوتاه امریکن سیفتی مدل دستکش جوشکاری ساق کوتاه American safety: ساق کوتاه،کف دوبل مواد تشکیل دهنده دستکش جوشکاری ساق بلند American safety: الیاف کتان و نخ نسوز پشت چرم..
33,000تومان
دستکش آرگون ساق کوتاه Protect
عدم موجودی در انبار
مدل: PA3009
معرفی محصول دستکش ایمنی مخصوص جوشکاری با آرگون مشخصات محصول جنس دستکش : چرمی مدل دستکش : ساق کوتاه ویژگی های محصول مقاومت مکانیکی بالا چنگش قوی صنایع مورد استفاده صنایع تولیدی صنایع صنعتی مونتاژ صنعتی تولید کشور پاکستان  ..
14,500تومان
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)