منو
سبد خرید

دستکش ایمنی مقاوم شیمیایی

دستکش ایمنی مقاوم شیمیایی

دستکش ایمنی مقاوم در برابر مواد شیمیایی و مشتقات مواد نفتی به دلیل وجود روکشی بر روی دستکش ایمنی  از جنس PVC مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد. بیشتر دستکش های ایمنی مقاوم مواد شیمیایی از جنس PVC با آستر داخلی از جنس پنبه نرم یا همان کتان که موجب جذب عرق دست شده و راحتی کاربر را مهیا می سازد، تولید می شوند. نوع دیگر دستکش های ایمنی مقاوم شیمیایی که بیشتر در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند دستکش هایی از جنس نیتریل هستند.
دستکش های ایمنی ضد اسید و ضد حلال به دلیل نداشتن روزنه بر روی سطح دستکش از انتقال مواد شیمیایی و نفتی و حتی گازهای آن ها به داخل دستکش جلوگیری کرده که این امر باعث  جلوگیری از آسیب های وارده به دست کاربر می شود که نمونه ای از این آسیبها  حساسیت پوستی و مشکلات دیگر نیز به شمار می رود.
دستکش های ایمنی مقاوم شیمیایی که از جنس PVC ساخته شده اند سطح لیزی دارند به همین خاطر برای جابجایی اجسام سنگین سطح این نوع دستکش ها را سمباده ای می کنند تا چنگش مناسبی هنگام کار برای کاربر ایجاد کنند.
استانداردهای دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی EN388 و EN374 نیز می باشد که راهنمای جامعی برای انتخاب دستکش ایمنی مناسب برای نیازهایتان است.

برند: HAOLI مدل: CH3083
دستکش نیتریل سمباده ای HAOLI مدل NT NBR-TKبا خاصیت ضدبرش و مقاوم در مقابل خطرات فیزیکی و مکانیکی برای کار در فلزکاری ها، ماشین کاری ها، سنگزنی ها ، شن پاشی و ساچمه زنی،  پرسکاری ها، ورق کاری و حمل شیشه و نیز با توجه به آستر ضخیم بکار رفته در این دستکش،‌ استفاده از آن در شرایط مواجهه  با حرارت و ..
780,000تومان
برند: NASTAH مدل: MA3085
دستکش نیتریلی  NASTAH مدل – NU2215این دستکش از ترکیب ۱۰۰% اکرونیتریل بوتاداین با ضخامت ۰/۵۵ میلیمتر و طول ۳۸ سانتی متر با مقاومت مکانیکی در مقابل سایش، سوراخ شدن ( استاندارد EN388 ) و نیز مقاومت شیمیایی بسیار خوب در مقابل پاک کننده ها، مشتقات نفت و حلال های صنعتی ( استاندارد EN374-3 ) و نفوذ ناپ..
280,000تومان
دستکش ایمنی ضد حلال پوشا مدل Petro (ساق بلند/کوتاه)
ویژه
برند: Pusha مدل: IR6674
PUSHA PETRO  |  PON40شرکت صنایع ایمنی پوشا در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید انواع دستکش های آستردار صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شــرکت با دارا بودن خطوط تولید متعدد و کادری مجرب توانایی طــراحی و تولید انواع دستـکش های آستـــر دار صنعتــی را با ظرفیـت دو میلیون جفت در ســال مطابق استاندارد..
200,000تومان
برند: Pusha مدل: IR6672
Pusha chem PHN27شرکت صنایع ایمنی پوشا در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید انواع دستکش های آستردار صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شــرکت با دارا بودن خطوط تولید متعدد و کادری مجرب توانایی طــراحی و تولید انواع دستـکش های آستـــر دار صنعتــی را با ظرفیـت دو میلیون جفت در ســال مطابق استانداردهای ر..
210,000تومان
برند: Pusha مدل: IR6673
سمباده ای Pusha chem PHS40 شرکت صنایع ایمنی پوشا در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید انواع دستکش های آستردار صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شــرکت با دارا بودن خطوط تولید متعدد و کادری مجرب توانایی طــراحی و تولید انواع دستـکش های آستـــر دار صنعتــی را با ظرفیـت دو میلیون جفت در ســال مطابق استاندا..
270,000تومان
برند: NASTAH مدل: MA3086
دستکش نیتریلی NASTAH مدل NU1813این دستکش از ترکیب ۱۰۰% اکرونیتریل بوتاداین با ضخامت ۰/۴۵ میلیمتر و طول ۳۳ سانتی متر و آستر Cotton Flock-Lined  با مقاومت مکانیکی در مقابل سایش، سوراخ شدن (استانداردEN388 ) و نیز مقاومت شیمیایی بسیار خوب در مقابل پاک کننده ها، مشتقات نفت و حلال های صنعتی ( استاندار..
190,000تومان
دستکش نیتریل یووکس مدل u-fit بسته 100 عددی
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE6816
دستکش نیتریل یووکس مدل U-FITدستکش ایمنی یکبار مصرف uvex u-fit به لطف مقاومت مکانیکی چشمگیر خود از برتری برخوردار است. انعطاف پذیر و مقاوم است ، از محافظت خوبی در برابر خاک و روغن برخوردار است - و برای کارهای مونتاژی با دقت، مناسب است.ویژگی های عمومی    دستکش یکبار مصرف NBR نازک و قابل اع..
910,000تومان
دستکش نیتریل ماپا مدل Ultranitril 485
2 تا 3 روز دیگر
برند: MAPA مدل: FR0988
دستکش ایمنی ماپا مدل Ultranitril 485برای فعالیت در محیط هایی که با نفت و مشتقات مواد نفتی وجود دارد از دستکش نیتریل ماپا مدل 485 استفاده می شود که در مقابل مواد نفتی و حلال ها مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد. جنس روکش دستکش نیتریل ماپا از جنس نیتریل می باشد و خورندگی بسیار پایینی دارد. در..
160,000تومان
دستکش ضد اسید مپا مدل Telsol 361
2 تا 3 روز دیگر
برند: MAPA مدل: FR0960
دستکش ضد اسید مپا مدل Telsol 361 امروزه مواد شیمیایی در صنایع مختلف کاربرد دارند. به دلیل خطرات تماس با مواد شیمیایی، در هنگام کار با آنها باید حتما از لوازم ایمنی ضد مواد شیمیایی استفاده کرد. مواد شیمایی نیز شامل: اسیدها، بازها، الکل ها، حلال ها و ... می باشند اما برای همه این ها، لوازم ایم..
100,000تومان
دستکش شیمیایی هیرو PVC مدل Chemical 16
عدم موجودی در انبار
برند: Hero مدل: CH5192
دستکش شیمیایی HERO PVC مدل Chemical 16دستکش های محفاظ شیمیایی و مایعات حلال برای کاهش آسیب های شیمیایی و محافظت از دست مصرف کنندگان از طیف وسیعی از مواد شیمیایی غیر اشباع، اسید، حلال، روغن، گریس و هیدروکربن ها طراحی شده اند. این دستکش ها با ویژگی های منحصر به فرد از جمله: نرمی، انعطاف پذیری، با ..
125,000تومان
دستکش ایمنی یووکس مدل U Chem 3000
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE9301
دستکش ایمنی Uvex U-chem 3000شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 1926 تاسیس و در زمینه تولید تجهزات حفاظت فردی فعالیت می کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می کند. تمام فرآیند ها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش شیمیایی Uvex ..
280,000تومان
دستکش ایمنی یووکس مدل Rubiflex XG35B
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE6614
دستکش ایمنی Uvex rubiflex S XGشرکت UVEX یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 1926 تاسیس و در زمینه تولید تجهزات حفاظت فردی فعالیت می کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می کند. تمام فرآیند ها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش محافظ شیمیای..
365,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)