منو
سبد خرید

دستکش ایمنی عایق برق

دستکش ایمنی عایق برق

دستکش ایمنی عایق برق  از مواد عایق ساخته شده است و دارای شکل ارگونومیک بوده و از لاتکس طبیعی با کیفیت بالا با استفاده از خط تولید کاملا اتوماتیک ساخته شده اند.  هر دستکش به صورت جداگانه شماره گیری شده و با آزمایش الکتریکی با استفاده از کنترلگر کامپیوتری تست می شود.
شکل ارگونومیک و ویژگی الاستیسیته بودن دستکش ایمنی عایق برق و باعث کار دستی راحت می شود، حتی اگر دستکش دارای لایه داخلی پنبه ای و یا دستکش با لایه از چرم ضد عرق پوشیده شود.  دستکش ایمنی عایق برق شامل پنج کلاس می باشد که تحت آزمایش های ولتاژهای مختلف الزام شده قرار داده می شود. این پنج کلاس شامل موارد زیر می باشد: کلاس 00 دارای مقاومت الکتریکی 2.5 کیلو ولت، کلاس 0 دارای مقاومت الکتریکی 5 کیلو ولت، کلاس 1 دارای مقاومت الکتریکی 10 کیلو ولت، کلاس 2 دارای مقاومت الکتریکی 20 کیلو ولت، کلاس 3 دارای مقاومت الکتریکی 30 کیلو ولت و کلاس 4 دارای مقاومت الکتریکی 40 کیلو ولت می باشد.
بر روی دستکش های ایمنی عایق برق محافظی دست می کنند تا از سوراخ شدگی دستکش عایق برق جلوگیری کنند .

برند: Elsec مدل: PO6619
دستکش عایق برق ELSEC  کلاس 3 دستکش عایق برق ELSEC  ساخت شرکت Secura B.C.  و محصولی از کشور لهستان است. این شرکت تولید کننده تجهیزات حفاظتی شخصی بوده و در تولید تجهیزات حفاظت تنفسی، دستکش های عایق الکتریکی، محصولات محافظ دست، فیلترها و مواد فیلتر برای فیلتراسیون مایعات در صنایع صنعتی و خانگی تخص..
2,500,000تومان
برند: DPL مدل: DP8170
دستکش عایق برق DPL مدل Linepro کلاس 0 دستکش ایمنی فوق برای انجام کارهای برق‌کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستکش دارای ساختاری ویژه بوده و از مواد عایقی باکیفیت ساخته شده است. این دستکش قادر است حداکثر ولتاژی برابر 5000 ولت را پشتیبانی کند که میزانی مناسب محسوب می‌شود. این دستکش دارای استاندار..
1,170,000تومان
برند: Elsec مدل: PO9927
دستکش عایق برق ELSEC  کلاس 1 دستکش عایق برق ELSEC  ساخت شرکت Secura B.C.  و محصولی از کشور لهستان است. این شرکت تولید کننده تجهیزات حفاظتی شخصی بوده و در تولید تجهیزات حفاظت تنفسی، دستکش های عایق الکتریکی، محصولات محافظ دست، فیلترها و مواد فیلتر برای فیلتراسیون مایعات در صنایع صنعتی و خانگی تخص..
1,440,000تومان
برند: DPL مدل: DP8171
دستکش عایق برق DPL مدل Linepro کلاس 1 دستکش ایمنی فوق برای انجام کارهای برق‌کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستکش دارای ساختاری ویژه بوده و از مواد عایقی باکیفیت ساخته شده است. این دستکش قادر است حداکثر ولتاژی برابر 10000 ولت را پشتیبانی کند که میزانی مناسب محسوب می‌شود. این دستکش دارای است..
1,480,000تومان
برند: Elsec مدل: PO6618
دستکش عایق برق ELSEC  کلاس 2 دستکش عایق برق ELSEC  ساخت شرکت Secura B.C.  و محصولی از کشور لهستان است. این شرکت تولید کننده تجهیزات حفاظتی شخصی بوده و در تولید تجهیزات حفاظت تنفسی، دستکش های عایق الکتریکی، محصولات محافظ دست، فیلترها و مواد فیلتر برای فیلتراسیون مایعات در صنایع صنعتی و خانگی تخص..
1,910,000تومان
برند: Elsec مدل: PO6616
دستکش عایق برق ELSEC  کلاس 00 دستکش عایق برق ELSEC  ساخت شرکت Secura B.C.  و محصولی از کشور لهستان است. این شرکت تولید کننده تجهیزات حفاظتی شخصی بوده و در تولید تجهیزات حفاظت تنفسی، دستکش های عایق الکتریکی، محصولات محافظ دست، فیلترها و مواد فیلتر برای فیلتراسیون مایعات در صنایع صنعتی و خانگی تخ..
1,100,000تومان
برند: Elsec مدل: PO6617
دستکش عایق برق ELSEC  کلاس 0 دستکش عایق برق ELSEC  ساخت شرکت Secura B.C.  و محصولی از کشور لهستان است. این شرکت تولید کننده تجهیزات حفاظتی شخصی بوده و در تولید تجهیزات حفاظت تنفسی، دستکش های عایق الکتریکی، محصولات محافظ دست، فیلترها و مواد فیلتر برای فیلتراسیون مایعات در صنایع صنعتی و خانگی تخص..
1,230,000تومان
دستکش چرمی محافظ دستکش عایق برق SALSBURY
ویژه
برند: SALSBURY مدل: AM3080
دستکش چرمی محافظ دستکش عایق برق SALSBURY برای پیشگیری از آسیب های مکانیکی از جمله سایش، پارگی و سوراخ شدن دستکش های عایق برق که ضمن نا ایمن کردن آنها باعث خسارت اقتصادی نیز می شود لازم است بااستفاده ازدستکشهای اشبالتی معروف به رودستکشی، از دستکش های عایق برق حفاظت کرد. مشخصات : کاربرد : ..
280,000تومان
برند: DPL مدل: DP8172
دستکش عایق برق DPL مدل Linepro کلاس 2 دستکش ایمنی فوق برای انجام کارهای برق‌کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستکش دارای ساختاری ویژه بوده و از مواد عایقی باکیفیت ساخته شده است. این دستکش قادر است حداکثر ولتاژی برابر 20000 ولت را پشتیبانی کند که میزانی مناسب محسوب می‌شود. این دستکش دارای است..
1,560,000تومان
برند: Regeltex مدل: FR6790
دستکش عایق برق REGELTEX شرکت Regeltex یک تولید کننده دستکش های عایق برق می باشد که با بهره گیری از دانش نوین و تست محصولات خود توسط آزمایشگاه های معتبر یک تولید کننده موفق در این زمینه می باشد. محصولات این شرکت دارای گوهینامه ISO 9001 بوده و تمامی محصولات تولید شده مطابق با استاندارد اروپایی EN س..
1,480,000تومان
برند: Regeltex مدل: FR6788
دستکش عایق برق REGELTEX شرکت Regeltex یک تولید کننده دستکش های عایق برق می باشد که با بهره گیری از دانش نوین و تست محصولات خود توسط آزمایشگاه های معتبر یک تولید کننده موفق در این زمینه می باشد. محصولات این شرکت دارای گوهینامه ISO 9001 بوده و تمامی محصولات تولید شده مطابق با استاندارد اروپایی EN..
1,050,000تومان
دستکش ایمنی عایق برق کاواچ مقاومت 33 کیلو ولت
عدم موجودی در انبار
برند: KAWACH مدل: IN4408
دستکش ایمنی ضد برق کاواچ تحمل تا 33 کیلوولت دستکش های عایق برق کاواچ دارای سه کلاس که هر کلاس دارای مقاومت های متفاوتی می باشند. ظول ساق هر سه کلاس ثابت و 35.5 سانتی متر میباشد.  دستکش های عایق برق کاواچ علاوه بر محافظت دستان کارکنان در برابر برق، دارای ویژگی هایی نظیر ضد برش و سوراخ شدگی می باشد..
394,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)