منو
سبد خرید

ترمز پله

ترمز پله

ترمز پله امنیت تردد بر روی پله را تامین میکند ترمز پله و یا سرگیر پله، یکی از موارد الحاقی است که برای رفع سطح صیقلی پله طراحی و ارائه شده است. این محصول نواری با طول دلخواه و عرض متفاوت ( کمتر از عرض هر پله) است که با توجه به نوع مواد سازنده، تقسیمات متفاوتی دارد. از ترمز پله برای ایمن کردن هر نوع پله ها و یا پاگردهای داخلی و بیرونی استفاده می شود.  طراحی این محصول به شکلی است که بر روی هر پله، با موقعیتی با بیشترین احتمال ایجاد لغزش، قرار می گیرد.

همانطور که قبلا ذکر شد ترمز پله کاربرد بسیار بالایی  دارد و همین امر سبب طراحی های متنوع این محصول شده است . ترمز پله بر اساس نوع نصب به دو دسته پشت چسب دار و بدون چسب سرخود تقسیم می شود. نوع اول هیچ تغییری در سطح مورد نظر برای اتصال ایجاد نمی کند و نوع دوم را با چسب مخصوص و یا پیچ به سطح پله وصل می کنند. نمونه های Fix Step و fix plate از این دسته اند. علاوه بر خاصیت ضد لغزشی، نمونه هایی مانند ترمز های پله آلومینیومی نیز وجود دارند که علاوه بر نقش امنیتی برای کاربر، از لبه پله نیز محافظت می کنند.

ترمز پله سمباده ای کرم 15 متری عرض 2.5 سانتی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8191
ترمز پله سمباده کرم رنگ 15 متری عرض 2.5 سانتیمترترمز های پله انواع متفاوتی دارند که در ابعاد آن ها متغیر اند. هم می توانند در رنگ و هم جنس متفاوت باشند.به ترمز های پله برای وجود چسب در پشت این گونه ترمز ها چسب پله هم گفته می شود.کاربرد ترمز پله: افراد بیشتر هنگام پایین آمدن از پله که بی..
150,000تومان
ترمز پله سمباده ای مشکی 15 متری عرض 2.5 سانتی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8189
ترمز پله سمباده ای مشکی 15 متری عرض 2.5 سانتیترمز پله ای سمباده در عرضهای متفاوت و طول های متفاوت عرضه می شوند که به ارمز پیه به اصطلاح چسب سمباده ای نیز هم می گویند. به دلیل انکه پشت نوار ترمز پله چسب وجود دارد.از ترمز پله برای جلوگیری از  سر خوردن اشخاص بر روی پله که باعث آسیب های جدی می ..
150,000تومان
ترمز پله سمباده ای زرد 15 متری عرض 2.5 سانتی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8190
ترمز پله زنگ زرد به طول 15 متر با عرض 2.5 سانتی متریترمز پله سمباده در عرض های متفاوت و طول های متفاوت عرضه می شود که به ترمز پله به اصطلاح چسب سمباده نیز گفته می شود. چون پشت ترمز پله چسبی وجود دارد.ترمز پله به منظور جلوگیری از لیز خوردن اشخاص از روی پله استفاده می شود که باعث آسیبهای جدی ب..
150,000تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)