منو
سبد خرید

تجهیزات سنجش و ارزیابی

تجهیزات سنجش و ارزیابی

تجهیزات سنجش و ارزیابی برای میزان و سنجش پارامتر مشخصی در محیط استفاده می شوند که هم می توانند به صورت پرتابل حمل شوند و هم به صورت قابل نصب بر روی محل مشخصی وجود دارند. تجهیزات سنجش و ارزیابی از وسایل ضروری بعضی از شغل ها می باشد بر فرض مثال دستگاه آمپر سنج از ملزومان اجباری یک برق کار یا مهندس ناظر برق می باشد. دستگاه های گازسنج پرتابل برای افرادی که در معادن و پتروشیمی فعالیت می کنند برای حفظ جان خود از گازهای سمی باید گازسنج پرتابلی همراه خود داشته باشند و دیگر شغل ها که از مهم بودن تجهیزات سنجش و ارزیابی اطلاع می دهند.

دستگاه های سنجش و ارزیابی در برندهای متفاوت در مدل های زیادی به بازار عرضه می شوند. که در هنگام خرید تجهیزات سنجش به استانداردهای لازم دقت کافی داشته باشید که کارایی دستگاه با شغل شما همخوانی داشته باشد. به طور مثال گازسنجی که گاز H2S را ارزیابی می کند را برای محیطی که گازهای LEL (گازهای قابل اشتعال) در آن وجود دارند استفاده نکنید.

برند: Honeywell مدل: ME5169
سنسور O2 برای گازسنج BW مدل MAX XT II نقاط قوت     عمر بالا     عدم تداخل گازی مشخصات     ابعاد   4*4*4 سانتی متر     وزن   20 گرم     دامنه اندازه‌گیری  0-200 PPM     نوع سنجش   گاز     نوع سنسور  اکسیژن O2        ..
1,800,000تومان
برند: Honeywell مدل: ME5167
سنسور LEL برای گازسنج BW مدل MAX XT II سنسور یدکی LEL مخصوص دستگاه های گازسنج BW چهار سنسوره  (MAX XT II) می باشد. توجه داشته باشید که سنسور LEL برای دستگاه های گازسنج دیگر با برند های متفاوت قابل استفاده نمی باشد. سنسور LEL (گارهایی که قابل اشتعال هستند) تاریخ تولید دارند و اکثرا بعد از گذشت ..
3,200,000تومان
برند: Honeywell مدل: ME5166
سنسور H2S BW MAX XT II سنسور یدکی H2S صرفا برای دستگاه های گازسنج BW چهار کاره (MAX XT II) مورد استفاده قرار می گیرد. دقت شود که این سنسور H2S برای دستگاه های دیگر با برند های متفاوت نیست. سنسور H2S تاریخ تولید دارند. نقاط قوت سنسور H2S     عدم تداخل گازی     عمر نسبتا بالا مشخصات فنی ..
3,200,000تومان
برند: Honeywell مدل: ME5168
سنسور CO مخصوص گازسنج BW  MAX XT II سنسور یدکی co صرفا برای دستگاه های گازسنج BW چهار کاره (MAX XT II) مورد استفاده قرار می گیرد. دقت شود که این سنسور CO برای دستگاه های دیگر با برند های متفاوت نیست. سنسورها تاریخ تولید دارند و اکثرا بعد از گذشت دو سال انقضای آن ها فرا می رسد. نقاط قوت سنسو..
3,200,000تومان
برند: Honeywell مدل: AM6720
گاز سنج GasAlertMax XT II شرکت  Honeywell Analytics در زمینه تولید گاز تست فعالیت نموده و از ابتدا در تلاش بوده تا راه های بهتری را برای طراحی، ساخت و راه حل های تشخیص گاز مناسب پیدا کند. شرکت Honeywell Analytic با پیشرفت تکنولوژی و دانش فنی خالص، محصولات خود را بهبود و تکامل می بخشد.  قابل ذکر است..
29,000,000تومان
برند: یونیتی UNI-T مدل: TA0702
دماسنج و رطوبت سنج یونیتی مدل UT332 دماسنج و رطوبت سنج یونیتی مدل UT332نمونه ی کاملی از یک دستگاه پرتابل برای اندازه گیری دما و رطوبت می باشد که به صورت غیر تماسی یا لیزری قادر به نمایش دما و رطوبت محیط و نقطه شبنم به صورت همزمان توسط نمایشگر دیجیتالی خود می باشد. هیگرومتر لیزری یونیتی مدل UT332..
2,110,000تومان
برند: تستو Testo مدل: GE0701
دماسنج میله ای تستو سری 106 دماسنج تستو سری 106 دارای یک پراب دمایی NTC است که نه تنها دمای عمق محصولات شما را به طور دقیق اندازه گیری می کند، بلکه شیارهای روی پراب که به منظور اندازه گیری است نیز به سختی قابل تشخیص و مشاهده است. همچنین شما می توانید با در نظر گرفتن مقادیری برای حد مجاز دماسنج را..
1,850,000تومان
گازسنج BW مدل Extereme H2S
عدم موجودی در انبار
برند: Honeywell مدل: AM6719
گاز سنج Gas Alert Extreme شرکت  Honeywell Analytics در زمینه تولید گاز تست فعالیت نموده و از ابتدا در تلاش بوده تا راه های بهتری را برای طراحی، ساخت و راه حل های تشخیص گاز مناسب پیدا کند. شرکت Honeywell Analytic با پیشرفت تکنولوژی و دانش فنی خالص، محصولات خود را بهبود و تکامل می بخشد.  قابل ذکر..
3,200,000تومان
گاز سنج MSA مدل ALTAIR 5X
عدم موجودی در انبار
برند: MSA مدل: AM6716
گاز سنج MSA مدل ALTAIR 5X کارکنانی که با شرایط بالقوه خطرناک مواجه دارند شایسته است که بهترین محافظت از آنان به عمل آید. در کمپانی MSA طراحان و سازندگان بی وقفه در تلاش هستند که وسایل تشخیص گاز بهتر و باهوش‌تر که برای تمام مردم جهان قابل اعتماد باشد را بسازند. ALTAIR 5X یکی از این وسایل بوده که..
51,000,000تومان
گازسنج چهار حالته MSA مدل Altair 4X
عدم موجودی در انبار
برند: MSA مدل: AM5178
گازسنج چهار حالته MSA مدل Altair 4X دتکتور با قابلیت تشخیص تا 4 گاز به صورت همزمان و با در اختیار داشتن سنسور‌های LEL، O2،CO، H2S، NO2 و  SO2 که درون یک قاب سخت قرار گرفته ماندگاری بی نظیری را فراهم می‌آورد که از جمله می‌توان به تست پرتاب آن از ارتفاع 6 متری بروی بتون نام برد...
11,500,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)