منو
سبد خرید

تجهیزات حفاظت گروهی

تجهیزات حفاظت گروهی
متوقف کننده خودرو یکطرفه
جدید
مدل: IR0759
معرفی متوقف کننده خودرو یک طرفه : از متوقف کننده خودرو 1 طرفه می توانید در پارکینگ های خود بهترین استفاده را کنید. وجود این محصول مانع از برخورد وسایل نقلیه با دیوار پشت سر می شود زیرا قبل از نزدیک شدن وسایل نقلیه به دیوار چرخ ها با این محصول برخورد می کنند و این برخورد یک هشدار است تا با دیوار ب..
115,000تومان
مدل: IR0708
استاپر ترافیکی گرد ۱۰ سانتی متری این استاپر ترافیکی گرد یکی از تجهیزاتی است که در سطح جاده ها برای لرزاندن وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول این گونه استاپرها در مکانی قبل از سرعت گیر نصب می شوند که قبل از عبور وسایل نقلیه از روی سرعت گیر، راننده لرزشی را احساس می کند تا خود به ..
18,000تومان
مدل: CH9003
استوانه درجه یک ۷۵ سانتی متری استوانه‌های ترافیکی به نوعی وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌سازی  را بر عهده دارند. استوانه از مواد PVC  ساخته می شوند و در برابر ضربات خودروها دارای خاصیت انعطاف پذیری بالا و مقاومت مناسب بوده و با پیچ و رول پلاک قابل نصب در خیابان و جاده ها می باشند. برای دید بهتر استوا..
70,000تومان
مدل: IR9122
گل میخ پلاستیکی ۱۴*۱۴ سانتی متر گل میخ یکی از علائم دیگر ترافیکی است که برای تفکیک مسیرها استفاده می شود. در مواردی که تنها خط کشی سطح خیابان و جاده کافی نیست از گل میخ استفاده می کنند. این محصول به منظور تعیین مرز معبر و محدوده رانندگی نصب شده که نگین هایی که بر روی آن تعبیه شده است به خوب..
19,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR8124
علائم ایمنی هشدار دهنده “خطر کارگران مشغول کارند” شکل هندسی در این علایم یک مثلث متساوی الاضلاع است. این مثلث حاشیه ی مشکی دارد و رنگ داخل آن زرد می باشد. معنی ترکیب رنگ زرد با مثلث، یکی از معانی احتیاط،  هشدار و یا خطر است. علائمی که با مثلث زرد رنگ مشخص شده اند،  خطر بالقوه ای را به شما گوشزد ..
200,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR9931
علائم ایمنی هشدار دهنده “خطر کارگران مشغول کارند” شکل هندسی در این علایم یک مثلث متساوی الاضلاع است. این مثلث حاشیه ی مشکی دارد و رنگ داخل آن زرد می باشد. معنی ترکیب رنگ زرد با مثلث، یکی از معانی احتیاط،  هشدار و یا خطر است. علائمی که با مثلث زرد رنگ مشخص شده اند،  خطر بالقوه ای را به شما گوشزد ..
150,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR9211
علائم ایمنی ممنوعیت “هنگام حریق از آسانسور استفاده نکنید”شبرنگ و روزرنگ شکل هندسی در این علایم دایره است و این دایره به رنگ قرمز بوده و یک خط قرمز روی این دایره وجود دارد. معنی ترکیب رنگ قرمز با دایره، ممنوعیت است یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با دایره ی قرمز و خط مشخص شده اند،  می بایست از ا..
200,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR8113
برچسب شناسایی کپسول آتش نشانی سایز 30*25 شکل هندسی در این علایم مربع است ولی این مربع به رنگ قرمز می باشد. معنی ترکیب رنگ قرمز با مربع، می تواند پیامی در خصوص آتش ، آتش نشانی و یا تجهیزات آتش نشانی  باشد. نوشته توضیحی در زیر علامت مربعی در پایین قرار می گیرد و تشکیل یک مستطیل عمودی را می دهد. ع..
150,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR8128
برچسب ممنوعیت "سیگار نکشید" سایز 40*50 شکل هندسی در این علایم دایره است و این دایره به رنگ قرمز بوده و یک خط قرمز روی این دایره وجود دارد. معنی ترکیب رنگ قرمز با دایره، ممنوعیت است یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با دایره ی قرمز و خط مشخص شده اند،  می بایست از انجام آن عمل خودداری نمایید. بر..
200,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR8118
برچسب ممنوعیت "سیگار نکشید" سایز 30*25 شکل هندسی در این علایم دایره است و این دایره به رنگ قرمز بوده و یک خط قرمز روی این دایره وجود دارد. معنی ترکیب رنگ قرمز با دایره، ممنوعیت است یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با دایره ی قرمز و خط مشخص شده اند،  می بایست از انجام آن عمل خودداری نمایید. بر..
150,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR8125
علائم ایمنی ممنوعیت “از اینکه در این محل پارک نمی کنید از شما سپاسگزاریم” شکل هندسی در این علایم دایره است و این دایره به رنگ قرمز می باشد که یک خط نیز در این علامت وجود دارد. معنی ترکیب رنگ قرمز با دایره، ممنوعیت است یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با دایره ی قرمز و خط روی آن مشخص شده اند،  می ب..
200,000تومان
برند: تک پلاست مدل: IR8138
برچسب هشداردهنده "در دست تعمیر" سایز 40*50 علائم ایمنی هشدار دهنده، علائمی هستند، که به شما خطر بالقوه ای را هشدار می دهند و از شما درخواست می کند عمل نا ایمنی انجام ندهید. علائم هشدار دهنده ” خطر پرتو گیری ” از جنس PVC و ضد آب است . مشخصات :     کاربرد : کنترل و پیشگیری از خطرات     جنس ..
200,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 103 (9 صفحه)