منو
سبد خرید

تابلو راهنمایی و رانندگی

تابلو راهنمایی و رانندگی

به تابلوها یا نشان‌های بازدارنده، تابلوهای انتظامی نیز می‌گویند. این علائم به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت را به وسیله علامت خاص نشان می‌دهند. از تابلوهای بازدارنده، تابلوی ایست به جهت دقت بیشتر رانندگان به صورت هشت ضلعی با زمینه کاملاً قرمز رنگ و با نوشته ایست یا STOP است . به لحاظ اهمیت تابلوی رعایت حق تقدم تنها راس یا سر این تابلو به سمت پایین می‌باشد.

نشان‌های هشداردهنده یا اخطاری راهنمایی و رانندگی: شکل این تابلو ها مثلث با نوارهای حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید رنگ می باشند که یک راس آن به سمت بالا بوده و در داخل آن نوع خطر به وسیله علائمی خاص با رنگ مشکی نشان داده شده‌ است.
تابلوهای آگاهی دهنده یا اخباری: تابلوهایی که در برگیرنده توصیه ای عمومی می باشد در رنگهای سفید، سبز، قهوه ای، زرد، آبی و به شکلهای مثلث، دایره، مستطیل، مربع و… می باشند. این نوع تابلوها به دو دسته تقسیم می شوند.
الف. آگاهی دهنده دستوری: تبعیت از این تابلوها الزامی و چنانچه راننده توجه لازم را نکند مرتکب خلاف و نقض قانون می گردند.
ب. آگاهی دهنده غیر دستوری: این تابلوها رانندگان را برای رسیدن به مسیر مورد نظر و سایر نیازهای ترافیکی راهنمایی می نمایند.

تابلو ایمنی هشداردهنده گالوانیزه فریم دار 50*70
عدم موجودی در انبار
مدل: IR6793
تابلو فلزی فریم دار مستطیل ایمنی ممنوعیت ” حمل با جرثقیل” ۵۰*۷۰ سانتی متربه تابلوها یا نشان‌های بازدارنده، تابلوهای انتظامی نیز می‌گویند. این تابلوها بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت را به وسیله علامت خاص نشان می‌دهند. این تابلو به منظور..
84,500تومان
تابلو ایمنی فریم دار گالوانیزه مثلثی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR6792
تابلو ایمنی هشدار دهنده مثلث فریم دار  شبرنگعلائم ترافیکی باید دارای اندازه استاندارد باشد و اشکال و رنگ روی آن قابل رویت بوده تا به راحتی بتوان در حرکت آن ها را مشاهده نمود. تابلو فوق داری رنگ زمینه سفید با نوار قرمز و از جنس فلز گالوانیزه می باشد. تمامی طرح ها بر روی این تابلو به صورت ش..
123,500تومان
تابلو ایست دستی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3518
تابلو ایست دستی    ابعاد    45 × 19 سانتی‌متر     نوع جنس    پلاستیک     شب رنگ    دارد     کاربرد    محیط بیرونی     پیام    عل..
9,000تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)