منو
سبد خرید

برانکارد

برانکارد

برانکار یا برانکارد جزئی از تجهیزات پزشکی می باشد که برای حمل مصدومان برای مدت زمان کوتاهی مورد استفاده قرار می گیرد. در این دسته بندی سعی کرده ایم انواع برانکار یا برانکاردهایی که مورد نیاز کاربران هنگام کار در ارتفاع می باشد را به نمایش در بیاوریم. برانکار هایی که برای کار در ارتفاع استفاده می شود اغلب تاشو و دارای وزن کمی هستند تا برای کاربران محدودیت های زیادی ایجاد نکنند. که به اصطلاح به این برانکارد ها، برانکار تاشو قابل حمل گفته می شود. نوع دیگر برانکار ها که به آن ها بسکت هم گفته می شود برای کوهنوردان و سنگنوردان مورد استفاده قرار می گیرد که در هنگام جابجا کردن مصدوم به دلیل داشتن هارنس و جنس برانکارد در ارتفاعات مناسب می باشد.این برانکارد برای حمل مصدوم در جابجایی های هوایی توسط بالگردها استفاده می شود و تفاوت این نوع برانکارد ها در این است که به دو یا سه تکه تقسیم می شوند که حمل آن ها را آسان تر می کند.

مدل: GR3931
برانکار نجات همه کاره S.KONSTANTINIDISشرکت يوناني S.KONSTANTINIDIS    توليد کننده برانکار فوق بعنوان يک سازنده پيشرو تجهيزات پزشکی امداد و نجات در اروپا شهرت داشته و علاوه بر برانکار ياد شده وسايل بسيار متنوع ديگری را برایخدمات کمک های اوليه ،  امداد و نجات با استاندارد های معتبر اروپا توليد و ع..
18,000,000تومان
برانکارد استیل کایا سیفتی مدل RS-260
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4232
برانکارد استیل Kaya Safety مدل RS-260شرکت کایا سیفتی در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از س..
17,000,000تومان
برانکارد مخروطی کایا سیفتی مدل RL-10
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4233
برانکارد مخروطی Kaya Safety مدل RL-10شرکت کایا سیفتی در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از س..
33,500,000تومان
برانکارد نیل رابراستون کایا سیفتی مدل RL-46
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4234
برانکارد نیل رابراستون Kaya Safety مدل RL-46شرکت کایا سیفتی در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم..
9,260,000تومان
برانکارد سبک با کوله پشتی SkyLotec مدل Ultra RollStretcher
عدم موجودی در انبار
برند: Skylotec مدل: GE7972
برانکارد سبک با کوله پشتی SkyLotec مدل Ultra RollStretcher.اگر در برترین شرایط به عملیات نجات و کمک های اولیه نیاز باشد. SKYLOTEC با سری محصولاتی دارای عملکردی عالی و قابل اعتماد می باشندبه کمک ناجیان حرفه ای می آید. کارخانه داران آلمانی سال هاست که به واسطه تجربیات و زبده ترین متخصصان به عنوان ..
16,600,000تومان
برانکارد SkyLotec مدل UltraBasket Stretcher
عدم موجودی در انبار
برند: Skylotec مدل: GE7973
برانکارد سبک با کوله پشتی SkyLotec مدل Ultra RollStretcher.اگر در برترین شرایط به عملیات نجات و کمک های اولیه نیاز باشد. SKYLOTEC با سری محصولاتی دارای عملکردی عالی و قابل اعتماد می باشندبه کمک ناجیان حرفه ای می آید. کارخانه داران آلمانی سال هاست که به واسطه تجربیات و زبده ترین متخصصان به عنوا..
10,900,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)