منو
سبد خرید

ایمن پا

کفش پرسنلی بیس مدل سافتی
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1036
کفش پرسنلی بیس مدل سافتیشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های ص..
0تومان
کفش ایمنی بیس مشکی A
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1079
کفش ایمنی بیس مشکی Aشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های صنعتی..
0تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل سبلان
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1017
پوتین ایمنی ایمن پا مدل سبلانشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط ها..
180,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل زیره نسوز
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1037
پوتین ایمنی ایمن پا مدل زیره نسوزشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محی..
220,000تومان
پوتین ایمنی زنیت هورس
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1032
پوتین ایمنی زنیت هورسشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های صنعتی،..
490,000تومان
پوتین ایمنی زنیت مشکی نخ قرمز عایق برق
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1034
پوتین ایمنی زنیت مشکی نخ قرمز عایق برقشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ..
480,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (نوبوک طوسی)
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1051
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو 3Max (نوبوک طوسی)  گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش های ایمنی در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی استفاده کرده. در طراحی آن ظ..
580,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (میکروفیبر قهوه ای و سبز)
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1024
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو 3Max (میکروفیبر قهوه ای و سبز)گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش های ایمنی در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی استفاده کرده. در ..
520,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل آلفا
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1009
پوتین ایمنی ایمن پا مدل آلفاشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های..
320,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل 3max قهوه ای
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1020
پوتین ایمنی ایمن پا مدل 3max قهوه ای شرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ا..
460,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (مشکی)
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1021
کفش ایمنی 3max (مشکی)گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش ایمنی 3max در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی 3max استفاده کرده. در طراحی آن ظرافت بی نظیری در دوخت..
510,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (قهوه ای و مشکی)
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1003
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو 3Max (قهوه ای و مشکی)گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش های ایمنی در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی استفاده کرده. در طراحی آن ..
580,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 66 (6 صفحه)
شرکت ایمن پا با داشتن نو آوری در محصولات و به روز بودن تکنولوژی های ساخت بر اساس نیاز مصرف کنندگان، برای رسیدن به بازارهای داخلی و خارجی با جدیت تلاش می کند. کارخانه شرکت ایمن پا در زمینی با مساحت ۳۰۰۰ مترمربع و فضای تولید و مونتاژ ۱۸۰۰ مترمربع و دو آزمایشگاه برای تست مواد اولیه و ساخت کفش دارای ظرفیت تولید ۱۲۰۰ جفت کفش در روز می باشد. شرکت ایمن پا توانسته است با انتخاب مواد و متریال های با کیفیت و همچنین تست و آزمایش مرحله به مرحله ساخت و تولید کفش، کیفیت محصولات خود را به صورت تضمین شده به مشتریان خود عرضه نماید.