منو
سبد خرید

ایرماف هدبندی هلبرگ مدل H2

ایرماف هدبندی هلبرگ مدل H2
عدم موجودی در انبار
ایرماف هدبندی هلبرگ مدل H2
  • وضعیت موجودی: عدم موجودی در انبار
  • مدل: SW4033
  • وزن: 0.45kg
  • عنوان دوم: Helberg Secure H2 Ear Protector
705,000تومان

هدفون عایق صدا SECURE 2H


مشخصات محصول هدفون عایق صدا

ایرماف هدبندی هلبرگ مدل H2

معرفی محصول هدفون عایق صدا

هدفون عایق صداها یکی از رایج ترین وسایل حفاظت شنوایی در محیط های صنعتی می باشند. این وسایل عملکرد حفاظتی خوبی داشته و از حس شنوایی کاربر در برابر سر و صدای آزار دهنده به خوبی محافظت می کنند. گوشی حفاظتی هدفون عایق صدا SECURE 2H از هدفون عایق صدا های سری SECURE Headband شرکت Hellberg  است. این سری دارای سه مدل مختلف 1H , 2H , 3H است که حفاظت شنوایی را در سه سطح مختلف برای کاربران حرفه ای فرآهم می آورند. ایرماف 2H از طراحی و ساخت عالی برخوردار بوده و مناسب برای استفاده های طولانی مدت است. این هدفون عایق صدا سطح حفاظتی متوسطی  از میان دیگر مدل های SECURE H را داراست.

•    جنس مواد سازنده هدفون عایق صدا:

ایرماف هلبرگ

•    بالشتک نرم ( لایه نرم بر روی گوشی ) هدفون عایق صدا: بالشتک ها نرم بوده و به صورت چفت شونده و قابل تعویض هستند. این لایه نرم هنگام پوشیدن  هدفون عایق صدا 1. به خوبی به اطراف گوش چسبیده و مانع از نفوذ صدا به داخل گوش می شود. 2. هنگام استفاده به واسطه نرم بودن آن کاربر احساس راحتی میکند.
•    طول قابل تنظیم هدفون عایق صدا: از نظر علم آنتروپومتری ( علم انسان سنجی ) اندازه سر و صورت افراد با هم متفاوت بوده و لذا تمام افراد نمی توانند از یک سایز ثابت استفاده کنند. طول این هدفون عایق صدا قابل تنظیم بوده و کاربر به راحتی می تواند آن را مناسب با سایز سر و صورت خود تنظیم کند.
•    هدبند همراه با پد ( لایه نرم ) هدفون عایق صدا: باعث می شود که فرد هنگام پوشیدن هدفون عایق صدا  احساس راحتی کرده و همچنین در استفاده های طولانی مدت، فشار بر روی سر فرد کاهش می یابد. طراحی خوب و باریک هدبند، ثبات آن را بر روی سر افزایش داده و خطر گیر کردن هدفون عایق صدا در محیط های کوچک و بسته را کاهش می دهد.
•    سازگاری: این مدل از هدفون عایق صدا به راحتی با دیگر محصولات شرکت Hellberg مانند محافظ های صورت قابل استفاده است.
•    کاربرد: این هدفون عایق صدا برای محیط های کاری با تراز صوتی متوسط رو به بالا و فرکانس های بالا مناسب می باشد.


•    سطح حفاظت هدفون عایق صدا:
1. حدود بالا 35db ، حدود متوسط 28db ، حدود پایین 18db .
2. NRR: یکی از بارزترین و مهم ترین خصوصیتی که هر کاربر هنگام انتخاب و استفاده از هدفون عایق صدا ها به آن توجه دارد میزان کاهنگی صدا  ( NRR ) است. که یک شاخص مهم برای بیان کارایی حفاظتی گوشی های هدفون عایق صدا می باشد. رنج کاهندگی صدا در ایرماف 1H برابر با 26db است. همچنین هدفون عایق صدا در فرکانس های با رنج بالاتر حفاظت بالاتری را ارئه می دهد.
جدول زیر میزان کاهش شدت صوت در فرکانس های مختلف برحسب NRR را نشان می دهد:

مشخصات ایرماف هلبرگ H2
 
3.: 30 dB  SNR
جدول زیر میزان کاهش شدت صوت در فرکانس های مختلف برحسب SNR را نشان می دهد:
 
کاهش صدا در صداگیر هلبرگ
•    محدوده حفاظت
سری ایرماف های SECURE H دارای کد رنگ برای شناسایی و انتخاب بهتر است. تصویر زیر نشان دهنده محدوده حفاظتی هدفون عایق صدا ها در تراز شدت صوت مختلف می باشد که با استفاده از رنگ هدفون عایق صدا ها بر روی نمودار محدوده آن ها مشخص شده است.
        
رنج کاهش صدا در ایرماف هلبرگ

 

نوع ایرماف
هدبندی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب