منو
سبد خرید

ایرماف (روگوشی)

ایرماف (روگوشی)

محافظ گوش هایی که بر روی گوش قرار می گیرند را به اصطلاح ایرماف نام گذاری می کنند که خود انواع مختلفی دارند: ایرماف رو کلاهی، پشت گردنی و هدبندی. ایرماف های رو کلاهی به کاربر اجازه می دهد که به طور همزمان هم از ایرماف و هم از کلاه ایمنی استفاده کند. در ایرماف های پشت گردنی کاربرانی که عینک به چشم دارند می توانند در این مدل هم از ایرماف و هم از عینک استفاده کنند. در مدل هدبندی استفاده همزمان ایرماف یا گوشی ایمنی با محصول دیگری وجود ندارد.

ایرماف ها یا گوشی های ایمنی رنج کاهش صدای بیشتری نسبت به ایرپلاگ ها دارند که در بازه 15 تا 36 دسی بل می باشد که همین امر باعث شده تا از ایرماف ها برای کاهش سر و صداهای موجود در محیط هنگام مطالعه استفاده شود. که البته کاهش صدا در هر ایرماف یا گوشی ایمنی به دو استاندارد اروپایی و آمریکایی (SNR و NRR) بستگی دارند. در ایرماف های تقلبی به این دو استاندارد نباید توجه زیادی داشت ولی در ایرماف های اصلی این دو استاندارد با آزمایشات متوالی به دست می آیند.

ایرماف ها متناسب با سر کاربر قابل تنظیم هستند که گوش اشخاص درست در وسط بالشتک گوشی ایمنی قرار گیرد، در بعضی از مدل ها هدبند ایرماف هم قابل تنظیم می باشد.

برند: Pan Taiwan مدل: TA4041
صداگیر گوش هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1340Nصداگیر گوش روی گوش مدل  SE1340 N  دارای دسته تاشو مشکی رنگ ، کاسه ABS به رنگ های قرمز و زرد و بالشتک سیاه رنگ از جنس PVC نرم تولید شده است .صداگیر گوش ساخت تایوان و دارای استاندارد ANSI  آمریکا و CE  اروپا می باشد .مشخصات صداگیر گوش مدل  SE1340 N: ..
500,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA4059
هدفون صداگیر هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1342هدفون صداگیر دارای دسته تاشو مشکی رنگ ،کاسه ABS به رنگ مشکی قرمز و بالشتک سیاه رنگ از جنس PVC نرم است.هدفون صداگیر ساخت تایوان ودارای استاندارد ANSI  آمریکا و CE  اروپا می باشد . استانداردCE :  محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند، باید از نظر..
580,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA4041
ایرماف هدبندی رادیویی پن تایوان مدل SE1397امکان برقراری ارتباط رادیوئی را ممکن می نماید. منبع تغذیه  این گوشی باطریهای قلمی معمولی است.جهت استفاده در  تامین حفاظت شنوائی در عرصه های صنعتی وسیع و پرسروصدا  و .. کاربرد دارد .ساخت کمپانی  PAN TAIWAN بوده است و دارای دسته مشکی و کاسه زرد رنگ..
1,100,000تومان
برند: Silenta مدل: FA4038
ایرماف روکلاهی سایلنتا مدل ارگو مکسساخت کمپانی SILENTA فنلاند است .این گوشی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع تلسکوبی  و نصب بر روی کلاه ایمنی بوده  و همچینین دارای بالشتک قابل تعو یض می باشد.جهت استفاده در  محیط های  پر سر و صدا ، پارکینگ و … مناسب است.مشخصات ایرماف روکلاهی Silenta مدل ERGO..
900,000تومان
برند: Silenta مدل: FA4040
محافظ گوش هدبندی Silenta مدل BELL IIمحافظ گوش دارای دسته قابل چرخش تا زاویه ۳۶۰ درجه و یک بند نگهدارنده در مواقع استراحت است .محافظ گوش به علت داشتن تسمه اضافی ، قابل استفاده به همراه طلق محافظ صورت و نیز هر نوع  کلاه ایمنی دیگر می باشد.محافظ گوش ساخت کمپانی سایلنتا – SILENTA فنلاند و دا..
550,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA4039
هدفون صداگیر هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1350هدفون صداگیر دارای دسته قابل تنظیم است که رنگ دسته مشکی ،کاسه زرد رنگ ازجنس ABS و بالشتک مشکی رنگ از جنس PVC نرم است .هدفون صداگیر ساخت تایوان و دارای استاندارد ANSI آمریکا و CE اروپا می باشد .مشخصات هدفون صداگیر هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1350:..
350,000تومان
صداگیر هدبندی GSP
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: GSP مدل: CH0717
صداگیر ایمنی GSBشنوایی هر فرد یکی از مهمترین بخش های بدن است که این حس در در زندگی هر فردی با خطراتی مواجه هست که یکی از این خطرات در معرض فعالیت هر فرد  در محیط های صنعتی است. شما باید افرادی را دیده باشید که به دلیل صدای زیاد در محیط فعالیت خود فدرت شنوایی آن ها کم شده است یا با صدای بلند صحبت..
0تومان
ایرماف دسی بل مدل پشت گردنی
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: دسی بل Decibel مدل: IR0717
ایرماف دسی بل مدل پشت گردنیایرماف یا رو گوشی به رنگ زرد دسی بل، با بالشتک هایی با انعطاف پذیری بالا و مشکی از جنس پلیمر با دسته های منعطف می باشد. از مهمترین مزیت های ایرماف قابلیت بلند و کوتاه کردن دسته ها می باشد. که به قرار گیری بالشتک ها روی گوش کاربر بسیار کمک می کند. نکته مثبتی که این ایر..
0تومان
ایرماف دسی بل مدل EM2000 II
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: دسی بل Decibel مدل: IR0715
ایرماف دسی بل مدل EM2000 IIایرماف یا رو گوشی به رنگ زرد دسی بل، با بالشتک هایی با انعطاف پذیری بالا و مشکی از جنس پلیمر با دسته های منعطف می باشد. از مهمترین مزیت های ایرماف قابلیت بلند و کوتاه کردن دسته ها می باشد. که به قرار گیری بالشتک ها روی گوش کاربر بسیار کمک می کند. نکته مثبتی که این ایر..
0تومان
گوش گیر روکلاهی هلبرگ مدل C1
عدم موجودی در انبار
برند: Hellberg مدل: SW4037
SECURE 1Cمشخصات محصول گوش گیر روکلاهی Hellberg مدل Secure C1معرفی محصول گوش گیر روکلاهی Hellberg مدل Secure C1 گوش گیر حفاظتی ایرماف SECURE 1C از ایرماف های سری SECURE cap mounted شرکت Hellberg  است. این سری دارای سه مدل مختلف 1C , 2C , 3C است که حفاظت شنوایی را در سه سطح مختلف برای کاربر..
660,000تومان
صداگیر یووکس مدل K2
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE6831
صداگیر یووکس مدل K2خط جدید محافظ گوش uvex K - ترکیبی چشمگیر از سطح بالایی از محافظت همراه با طراحی عالی را ارائه می دهد: به لطف سطح نرم آنها ، بندهای گوش به راحتی قالب می گیرند و به دلیل وزن کم ، پوشیدن آنها راحت است.ویژگی های عمومی    صداگیری با با تنظیم طول     وزن کم و اندازه جمع و ج..
935,000تومان
صداگیر گوش استیل پرو سیفتی مدل THunder
عدم موجودی در انبار
برند: Steel Pro Safety مدل: SP9976
صداگیر گوش steel pro safety سری 1988-OEمعرفی شرکت:در سال 1966 به عنوان تولید کننده لباس کار برای تأمین تقاضای حفاظت از صنعت در جنوب اسپانیا متولد شدیم. • ما یک تجربه بزرگ در زمینه تجهیزات PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) کسب کردیم، در دهه 80 ما در سراسر اسپانیا یک شبکه تجاری داشتیم. • در سال 2005 بر..
190,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 71 (6 صفحه)

برچسب ها