منو
سبد خرید

ایرماف (روگوشی)

ایرماف (روگوشی)

محافظ گوش هایی که بر روی گوش قرار می گیرند را به اصطلاح ایرماف نام گذاری می کنند که خود انواع مختلفی دارند: ایرماف رو کلاهی، پشت گردنی و هدبندی. ایرماف های رو کلاهی به کاربر اجازه می دهد که به طور همزمان هم از ایرماف و هم از کلاه ایمنی استفاده کند. در ایرماف های پشت گردنی کاربرانی که عینک به چشم دارند می توانند در این مدل هم از ایرماف و هم از عینک استفاده کنند. در مدل هدبندی استفاده همزمان ایرماف یا گوشی ایمنی با محصول دیگری وجود ندارد.

ایرماف ها یا گوشی های ایمنی رنج کاهش صدای بیشتری نسبت به ایرپلاگ ها دارند که در بازه 15 تا 36 دسی بل می باشد که همین امر باعث شده تا از ایرماف ها برای کاهش سر و صداهای موجود در محیط هنگام مطالعه استفاده شود. که البته کاهش صدا در هر ایرماف یا گوشی ایمنی به دو استاندارد اروپایی و آمریکایی (SNR و NRR) بستگی دارند. در ایرماف های تقلبی به این دو استاندارد نباید توجه زیادی داشت ولی در ایرماف های اصلی این دو استاندارد با آزمایشات متوالی به دست می آیند.

ایرماف ها متناسب با سر کاربر قابل تنظیم هستند که گوش اشخاص درست در وسط بالشتک گوشی ایمنی قرار گیرد، در بعضی از مدل ها هدبند ایرماف هم قابل تنظیم می باشد.

برند: Hellberg مدل: SW4037
SECURE 1C مشخصات محصول گوش گیر روکلاهی Hellberg مدل Secure C1 معرفی محصول گوش گیر روکلاهی Hellberg مدل Secure C1 گوش گیر حفاظتی ایرماف SECURE 1C از ایرماف های سری SECURE cap mounted شرکت Hellberg  است. این سری دارای سه مدل مختلف 1C , 2C , 3C است که حفاظت شنوایی را در سه سطح مختلف برای کاربر..
660,000تومان
برند: UVEX مدل: GE6831
صداگیر یووکس مدل K2 خط جدید محافظ گوش uvex K - ترکیبی چشمگیر از سطح بالایی از محافظت همراه با طراحی عالی را ارائه می دهد: به لطف سطح نرم آنها ، بندهای گوش به راحتی قالب می گیرند و به دلیل وزن کم ، پوشیدن آنها راحت است. ویژگی های عمومی     صداگیری با با تنظیم طول     وزن کم و اندازه جمع و ج..
935,000تومان
برند: CLIMAX مدل: SP0985
صداگیر کلایمکس مدل 14 صداگیر مدل 14 یکی از محصولات شرکت «Climax» (کلایمکس) است. نسبت کاهش صدا در این ایرماف 28 دسی‌بل است. این صداگیر رو گوشی مجهز به بالشتک‌های پلیمری مقاوم و نرم در ابعاد 15 × 9 × 19 است که محافظ مناسبی برای گوش می باشد و استفاده از آن برای کاربر بسیار راحت و آسان است. این صداگی..
480,000تومان
برند: UVEX مدل: GE6833
صداگیر روکلاهی یووکس مدل K2H خط جدید محافظ گوش uvex K - ترکیبی چشمگیر از سطح بالایی از محافظت همراه با طراحی عالی را ارائه می دهد: به لطف سطح نرم آنها ، پوشهای گوش به راحتی قالب می گیرند و به دلیل وزن کم ، پوشیدن آنها راحت است. ویژگی های عمومی     بندهای گوش ، ایده آل برای ترکیب با کلاه ا..
1,460,000تومان
برند: Hellberg مدل: SW4057
 ایرماف پشت گردنی SECURE 3N معرفی ایرماف هلبرگ مدل N3 معرفی ایرماف هلبرگ صداگیر مدل SECURE 3N از سری SECURE neckband style شرکت سوئدی هلبرگ می باشد. این ایرماف در سه مدل مختلف 1N , 2N , 3N عرضه می شود که محافظت شنوایی را در سه تراز مختلف برای افراد فرآهم می آورد. ایرماف مدل 3N از طراحی سا..
890,000تومان
برند: Canasafe مدل: CA4011
معرفی گوش گیر عایق صدا Canasafe مدل Libbra M گوش گیر عایق صدا فوق العاده سبک با قدرت میرا کنندگی عالی در کنار مقرون به صرفه بودن از حیث اقتصادی آن را تبدیل به گزینه ای ایده آل برای استفاده درمحیط های پر سر و صدا تبدیل نموده است. مشخصات فنی گوش گیر عایق صدا Canasafe مدل Libbra M   مدل هدب..
560,000تومان
برند: Canasafe مدل: CA4008
معرفی گوشی ایمنی هدبندی  Canasafe مدل Libbra L گوشی ایمنی فوق العاده سبک با قدرت میرا کنندگی عالی که انتخابی ایده آل برای محیط هایی است که  به گوشی های جمع و جور و با درجه حفاظتی بالا نیاز دارند. مشخصات فنی  گوشی ایمنی هدبندی  Canasafe مدل Libbra L وزن گوشی ایمنی : 190 گرم مدل  گوشی ایم..
510,000تومان
برند: Canasafe مدل: CA4016
معرفی گوشی ایمنی ایرماف هدبندی  Canasafe مدل Libbra H گوشی ایمنی ایرماف فوق العاده سبک با قدرت میرا کنندگی عالی در کنار مقرون به صرفه بودن از حیث اقتصادی آن را تبدیل به گزینه ای ایده آل برای استفاده درمحیط های پر سر و صدا تبدیل نموده است. مشخصات فنی گوشی ایمنی ایرماف  هدبندی  Canasafe مدل Libb..
600,000تومان
برند: Canasafe مدل: CA4065
گوشی صداگیر Blacka II L Canasafe شنوایی شما یکی از مهمترین حس های شما است. همراه با حس بینایی و گفتار ، شنوایی نیز در پیوند شما به شبکه اجتماعی و ارتباط با دیگران بسیار مهم و حائز اهمیت است. سرو صدا نه تنها باعث کاهش شنوایی می شود بلکه استرسی برای کل ارگان های بدن محسوب می شود و تمام بدن را تحت..
660,000تومان
برند: Hellberg مدل: SW4034
گوشی صداگیر SECURE 3H مشخصات محصول گوشی صداگیر معرفی محصول گوشی صداگیر گوشی صداگیرها یکی از رایج ترین وسایل حفاظت شنوایی در محیط های صنعتی می باشند. این وسایل عملکرد حفاظتی خوبی داشته و از حس شنوایی کاربر در برابر سر و صدای آزار دهنده به خوبی محافظت می کنند. گوشی حفاظتی ایرماف SECURE 3H ا..
825,000تومان
برند: 3M مدل: CA4062
گوشی صداگیر 3M X3A گوشی صداگیر 3M X3A یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی شرکت 3M  در زمینه حفاظت شنوایی می باشد. 3M یک شرکت کانادایی فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی است. ویژگی های محصول گوشی صداگیر : شنوایی بسیار مهم است و به راحتی می تواند آسیب ببیند. کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا ه..
900,000تومان
برند: 3M مدل: CA4061
 گوشی صداگیر EARMUFF 3M X2A گوشی صداگیر 3M یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی شرکت 3M  در زمینه حفاظت شنوایی می باشد. 3M یک شرکت کانادایی فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی است. شنوایی بسیار مهم است و به راحتی می تواند آسیب ببیند. کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا هنوز هم یکی از رایج ترین خطرات ..
840,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 71 (6 صفحه)

برچسب ها