منو
سبد خرید

البرز پوشش

برند: البرز پوشش مدل: IR6849
هارنس نیم تنه البرز پوشش مدل A246 دارای تسمه ضد خش و سبک حفاظ راحتی پا کمر، باعث افزایش راحتی و پهنا در ناحیه کمر م یشود که ضد عرق م یباشد. در ناحیه کمر دارای شیارهای جا ابزاری می باشد و در پهلوها حلق ههایی جهت نگهداری کارابین یدک تعبیه شده است. سگکهای تمام فولادی و بسیار مقاوم در برابر کشش و..
3,400,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR0955
البرز پوشش تولید کننده تجهیزات کار در ارتفاع دارای استانداردهای ایرانی و بین المللی است. محصولات با کیفیت شرکت البرز پوشش بسیار با کیفیت بوده و دارای بیمه مسئولیت می باشند. از مهمترین تولیدات این شرکت می توان به سیستم های حمایتی در جهات های افقی و عمودی اشاره کرد که در ذیل یکی از این سیستم ها را توص..
1,606,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR0948
البرز پوشش تولید کننده تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع می باشد که محصولات این شرکت به دلیل تجارب فراوان، خط تولید بروز، استفاده از نیروهای مجرب، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید نموده است. از جمله تولیدات این محصول سیستم های حمایتی در جهات های افقی و عمودی می باشد. ترمز حمایت البرز پوشش مدل A302 ..
820,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR0949
بند تکیه گاهی البرز پوشش مدل A603 البرز پوشش تولید کننده تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع با استفاده از تجارب فراوان ،خط تولید بروز ،استفاده از نیروهای مجرب و باتوجه به شرایط کشور عزیزمان ایران ،محصولاتی با کیفیت بسیاربالا تولید نموده است. یکی از محصولات معتبر این شرکت بزرگ بندهای تکیه گاهی که در انوا..
850,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR0944
معرفی البرز پوشش البرز پوشش تولید کننده تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع با استفاده از تجارب فراوان، خط تولید بروز، استفاده از نیروهای مجرب و با توجه به شرایط کشور عزیزمان ایران، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید نموده است. از جمله تولیدات شرکت بزرگ البرز پوشش می توان به موارد زیر اشاده نمود (البته ت..
2,500,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR0945
معرفی شرکت البرز پوشش البرز پوشش تولید کننده تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع با استفاده از تجارب فراوان، خط تولید بروز، استفاده از نیروهای مجرب و باتوجه به شرایط کشور عزیزمان ایران، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید نموده است. از جمله می توان به اقلام زیر ذیل اشاره نمود:1- سیستم های حمایتی در جهات ه..
1,060,000تومان
ماسک 5 لایه کربن اکتیو N95 البرز پوشش
ویژه
برند: البرز پوشش مدل: IR9206
ماسک 5 لایه N95 البرز پوشش ماسک دارای پنج لایه دارای کربن اکتیو دارای استاندارد N95 قیمت بر اساس یک عدد..
26,500تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7958
هارنس فول البرز پوشش مدل A242 کمربند ایمنی مدل A242 یک هارنس تمام بدن است که تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ و تک شاخ و بدون لنیارد نمایش داده شده است که  لنیاردهای ت..
5,000,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7961
هارنس سوپر فول دو تیکه کارابینی البرز پوشش مدل A246 کمربند ایمنی مدل A246 یک هارنس سوپر فول است که تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ و تک شاخ و بدون لنیارد نمایش داده ش..
6,000,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7960
هارنس سوپر فول دو تیکه کارابینی البرز پوشش مدل A246 کمربند ایمنی مدل A246 یک هارنس سوپر فول است که تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ و تک شاخ و بدون لنیارد نمایش داده ش..
5,650,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7954
هارنس جلیقه ای البرز پوشش مدل A228 با بند/لنیارد ساده کمربند ایمنی مدل A228 تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد تک شاخ نمایش داده شده است که می توانید لنیارد را ضد شوک و ساده ان..
2,570,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7996
هارنس جلیقه ای البرز پوشش مدل A228 با بند/لنیارد دو قلاب شوک دار کمربند ایمنی مدل A228 تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ نمایش داده شده است که  لنیارد آن ضد شوک است. ک..
3,400,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)
البرز پوشش تولید کننده تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع با استفاده از تجارب فراوان، خط تولید بروز، استفاده از نیروهای مجرب و با توجه به نیاز روز افزون مردم، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید نموده است. از تولیدات شرکت البرز پوشش می توان به موارد زیر اشاره نمود: 1- کمربندهای هارنس مناسب جهت کارهای امدادی، صنعتی، ساختمانی، پالایشگاه، خطوط لوله و مخابرات، چاه ها و منهول ها تولید گردیده است. البته شرکت البرز پوشش قادر به تولید هارنس ضد الکتریسیته که فاقد هرگونه فلز می باشد، شده است. 2- بندهای اتصالی یا بندهای رابط که شامل چندین مدل از جنس های طناب ابریشمی و تسمه و کابلی می باشد. 3- سیستم ضدشوک که کاربر را در برابر هرگونه صدمه ناشی از سقوط محافظت می نماید. 4- انواع قلاب و کارابین. 5- سیستم های حمایتی در جهت های افقی و عمودی. 6- سیستم کامل لایف لاین. 7- بندهای تکیه گاهی در متراژهای متفاوت. 8- طناب ایمنی که شامل طناب های 3 رشته و استاتیک و نیمه استاتیک در قطرهای مختلف می باشد. 9- کمربندهای کمری مناسب جهت سیم بانی و دکل بانی. 10- صندلی نشیمن. خط مشی البرز پوشش برمبنای کیفیت می باشد چرا که هر محصول را ضامن جان یک انسان می داند و تمام تلاش خود را بر آن دارد که همواره محصولاتی با کیفیت به دستان کاربران برساند.