منو
سبد خرید

استوانه و مخروط ایمنی

استوانه و مخروط ایمنی

یکی از دقیق ترین و جامع ترین تعریف استوانه ترافیکی که میتوان بیان کرد: استوانه ترافیکی یکی از بهترین و اصلی ترین تجهیزات ترافیکی است که به شکل استوانه ای و به حالت عمود بر سطح زمین و به صورت دسته‌ای، در نقاط مشخصی برای جدا سازی راه ها که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند نصب می‌گردد و نظم و تریتیب را در چند مسیر خیلی نزدیک به هم را ایجاد می کند واز ورود به مسیر دیگر جلوگیری می کند
در کلیه استوانه ها شکل استوانه ای بودن و به صورت عمود روی زمین قرار گرفتن انها ثابت است باید به ویژگی دیگر ان را بررسی کرد ولی در یک دسته بندی کلی می توان به دو گروه فلزی و پلاستیکی تقسیم بندی کرد در اصطلاحات عامیانه به کله قندی و استوانه ترافیکی پلی اورتان شناخته شده هستند .که کله قندی مهمترین ارکان نجهیزات ترافیکی است.
کله قندی ترافیکی: کله قندی ترافیکی مخروطی شکل بوده و از جنس پلاستیک ساخته شده است. این استوانه ترافیکی با سطحی پهن‌تربه نسبت به راس خود در مکان‌های مختلف، اعم از صاف و شیب‌دار نصب می گردد.
با بکار گیری مواد لاستیکی و پلیمری در بافت اصلی استوانه ترافیکی، قابلیت ضربه پذیری تا 20000 مرتبه را داراست . این تجهیزات ترافیکی مقاومت بالایی در مقابل نوسانات دما داشته و جابجایی و حمل بسیار راحتی دارند.

مدل: CH9003
استوانه درجه یک ۷۵ سانتی متری استوانه‌های ترافیکی به نوعی وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌سازی  را بر عهده دارند. استوانه از مواد PVC  ساخته می شوند و در برابر ضربات خودروها دارای خاصیت انعطاف پذیری بالا و مقاومت مناسب بوده و با پیچ و رول پلاک قابل نصب در خیابان و جاده ها می باشند. برای دید بهتر استوا..
70,000تومان
مخروط پایه دار 65 سانتی متری
جدید
مدل: IR0755
معرفی مخروط پایه دار 65 سانتی متری : مخروط پایه دار 65 سانتی متری جزو پر فروش ترین دسته های تجهیزات ترافیکی است.با کمک این محصول می توانید ترافیک را در پروژه های راهداری کنترل کنید. همچنین از این محصول می توانید برای جلوگیری از پارک کردن وسایل نقلیه در جلوی درب مغازتون استفاده کنید. این محصول با ..
70,000تومان
مدل: IR9006
مخروط 1 متری پایه دار: در بعضی مواقع نیاز به جداسازی و مشخص کردن مسیر عبوری خاصی در اجتماع حس می شود. برای انجام این کار می توان از تجهیزات ترافیکی متفاوتی استفاده کرد. یکی از ارزان ترین و بی دردسر ترین تجهیزات ترافیکی برای ایجاد مانع و مشخص کردن مسیر، استفاده از مخروط ترافیکی است. مخروط ترافیکی ..
115,000تومان
مدل: IR9004
معرفی مخروط ایرانی 65 سانت مخروط ترافیکی بر اساس استانداردهای کیفیی جهانی ، با کیفیت بالا و پلاستیک انعطاف پذیر و با استفاده از تثبیت کننده های UV ساخته شده است. با این ویژگیها رنگ و کیفیت این مخروط ترافیکی در تمام وضعیتهای آب و هوائی ثابت می ماند . رنگهای روشن بکار رفته شده قابل رویت از فا..
60,000تومان
مخروط پایه دار و حلقه دار 75 سانتی
ویژه
مدل: IR9005
مخروط پایه دار و حلقه دار 75 سانتی مخروط ترافیکی بر اساس استانداردهای کیفیی جهانی ، با کیفیت بالا و پلاستیک انعطاف پذیر و با استفاده از تثبیت کننده های UV ساخته شده است. با این ویژگی ها رنگ و کیفیت این مخروط ترافیکی در تمام وضعیتهای آب و هوائی ثابت می ماند . رنگهای روشن بکار رفته قابل رویت ..
75,000تومان
مخروط 25 سانتی متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9012
مخروط 25 سانتی متری مخروط ترافیکی بر اساس استانداردهای کیفیی جهانی ، با کیفیت بالا و پلاستیک انعطاف پذیر و با استفاده از تثبیت کننده های UV ساخته شده است. با این ویژگیها رنگ و کیفیت این مخروط ترافیکی در تمام وضعیتهای آب و هوائی ثابت می ماند . رنگهای روشن بکار رفته شده قابل رویت از فاصله دور..
48,000تومان
مخروط 45 سانتی متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9011
مخروط 45 سانتی متری مخروط ترافیکی بر اساس استانداردهای کیفیی جهانی ، با کیفیت بالا و پلاستیک انعطاف پذیر و با استفاده از تثبیت کننده های UV ساخته شده است. با این ویژگیها رنگ و کیفیت این مخروط ترافیکی در تمام وضعیتهای آب و هوائی ثابت می ماند . رنگهای روشن بکار رفته شده قابل رویت از فاصله دور..
11,500تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)