منو
سبد خرید

ارک

برند: ارک مدل: IR9920
پوتین ایمنی مهندسی ارک مدل لونا: پوتین ایمنی مهندسی یکی از محصولات تولیدی شرکت ارک می باشد که توانسته در جایگاه مناسبی در صنعت قرار گیرد. این پوتین ایمنی مهندسی از رویه چرم به ضخامت 2 میلیمتر و زیره ای از جنس pu تولید شده است که دارای سرپنچه از جنس فولاد است. مجموعه ارک با تلفیق نمودن هنر کفاشی ..
615,000تومان
کفش عایق برق ارک مدل پرو
جدید
برند: ارک مدل: IR0762
کفش عایق برق ارک: برای حفظ ایمنی و مراقبت از خود در هر کاری باید از محصولات مخصوص همان کار بهره برد. در مشاغلی حساس و خطرناک مانند کار با برق هم بهتر است از لوازم مخصوص استفاده کنید مانند دستکش کلاه لباس و کفش . عدم استفاده از محصولات عایق برق می تواند باعث خطرات جبران ناپذیری می شود. شرکت ارک با..
510,000تومان
برند: ارک مدل: IR9909
کفش ایمنی مهندسی ارک مدل لونا نبوک کفش ایمنی که قصد معرفی آن را داریم محصول شرکت ارک می باشد. این کفش با رویه از جنس چرم نبوک که دارای ضخامت 2 میلیمتر است. ترکیب رنگ این کفش ایمنی از قهوه ای و آبی کاربنی می باشد که باعث شده طرحی شیک و زیبا را به شماه هدیه کند. زیره این کفش ایمنی در برابر اسید و ر..
660,000تومان
برند: ارک مدل: IR4486
کفش ایمنی تابستانی ارک رویه کفش چرم جیربا ضخامت 2 میلی متر، زیره pu مقاوم در برابرحلال های نفتیو روغنی/ضد سایش،  سرپنچه فولادی مقاوم در برابر 200 ژول ضربه، کفی طبی با چرم چرم طبیعی، طراحی، مطابق با اصول لرگونومی پا، آستری رطوبت گیر با مقاومت بالا در استفاده مکرر سایزبندی کفش استاندارد از 40-46..
530,000تومان
برند: ارک مدل: IR9912
کفش ایمنی ارک مدل ریما چرمی کفش ایمنی دارای استاندارد ملی ایران I-SB-1136  کفش ایمنی مناسب محیط های کارگاهی،کارخانجات و صنایع سنگین سبک راحت و انعظاف پذیر  آستری راشل سایز بندی کفش ایمنی استاندارد از 39-46 تاییده وزارت کار و امور اجتماعی زیره کفش ایمنی پی یو مقاومت زیره کفش ایمن..
590,000تومان
برند: ارک مدل: IR4488
کفش ایمنی ارک مدل اپنکا کشی زیره TPU رویه چرم گاوی درجه یک با ضخامت 2 میلی متر زیره دو دانسیته TPU - PU ضد سایش ضد لغزش سرپنجه کامپوزیت مقاوم در برابر 200 ژول ضربه کفی طبی با چرم طبیعی/طراحی مطابق با اصول ارگونومی پا آستری رطوبت گیر با مقاوت بالا در استفاده مکرر ضمانت 6 ماه سایز بندی کفش..
740,000تومان
برند: ارک مدل: IR9936
کفش کوهنوردی ایرانی ارک مدل دماوند کوهی رویه کفش کوهنوردی ایرانی از چرم اشپالت زیره پی یو کف طبی کفش کوهنوردی ایرانی زبانه خفاشی آستری راشل  کفش کوهنوردی ایرانی مناسب کوهنوردی های یک روزه و پیکنیک گارانتی کفش کوهنوردی ایرانی:  واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که سازنده در قبال..
600,000تومان
پوتین عایق برق ارک مدل پرو
جدید
برند: ارک مدل: IR0763
پوتین عایق برق پرو: امروزه برای محافظت بیشتر از خود در مقابل هر شغل و کاری باید از لوازم مخصوص له آن استفاده کرد.برای مثال در مشاغلی که با برق سر و کار دارند باید از محصولات مخصوص که کاملا عایق باشند استفاده کرد.عدم استفاده از پوشش های مناسب در کار با برق می تواند خطرات جبران ناپذیری را در پی داش..
510,000تومان
برند: ارک مدل: IR9919
پوتین ایمنی مهندسی ارک مدل لونا نبوک: پوتین ایمنی مهندسی یکی از محصولات تولیدی شرکت ارک می باشد که توانسته در جایگاه مناسبی در صنعت قرار گیرد. این پوتین ایمنی مهندسی از رویه چرم نبوک به ضخامت 2 میلیمتر و زیره ای از جنس pu تولید شده است که دارای سرپنچه از جنس فولاد است. جنس چرم نبوک علاوه بر سلیق..
680,000تومان
پوتین ایمنی عایق برق فشار قوی ارک مدل رینو
جدید
برند: ارک مدل: IR0744
کفش عایق برق فشار قوی ارک مدل رینو پوتین مهندسی عایق برق فشار قوی ارک مدل رینو ، یکی از محصولات جدید کارخانه ارک می باشد . این پوتین عایق برق با رویه ای از چرم طبیعی و زیره  TPU در سایزبندی  40 تا 45 تولید شده است. ترکیب رنگ مشکی و زرد که بیشتر برق کاران از این ترکیب رنگ استفاده می کنند زیبایی بی..
790,000تومان
برند: ارک مدل: IR9918
پوتین ایمنی ارک مدل ریما جیر رویه کفش از چرم گاوی جیر سرپنجه فولاد با استاندارد ملی ایران مقاوم به 200 ژول ضربه پذیری زیره پی یو مقاومت زیره در برابر حلالهای نفتی و روغنی تاییده وزارت کار و امور اجتماعی آستری اسپیسر سایز بندی کفش استاندارد از 39-46 سبک راحت و انعظاف پذیر مخصوص..
5,950,000تومان
برند: ارک مدل: IR9921
کفش ایمنی ساق بلند ارک مدل حفاری سری 427 کفش ایمنی ساق بلند رویه و پاشنه کفش ایمنی ساق بلند چرم گاوی با ضخامت 20میلی مرغوب زیره کفش ایمنی ساق بلند پی یو سرپنجه استاندارد کفش ایمنی ساق بلند با مقاومت ضربه پذیری 200 ژول ابر آستری بافت وضد سایش و رظوبت گیر گارانتی:  واژه گارانتی به مجموعه ..
745,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 41 (4 صفحه)
مدیریت کفش ارک از سال ۱۳۵۶ فعالیت خود را آغاز کرد و پس از بکارگیری تجارب لازم و با یاری ایزد منان و پشتکار روزافزون در سال ۱۳۸۰ گروه تولیدی کفش ارک را بنیان نهاد. مجموعه ارک با تلفیق نمودن هنر کفاشی و چرم مرغوب تبریز و با بهره مندی از سرمایه های انسانی متعهد و ماشین آلات پیشرفته اقدام به تولید محصولات خود نمود. گروه تولیدی کفش ارک با کسب استاندارد ملی و تأییدیه های لازم برای محصولات خود یکی از برندهای معتبر در سطح ملی گردید. با توجه به آرمان های ارک و نیاز بازار، این مجموعه با ثبت برند صنایع ایمنی ارک و اجرای استانداردهای بین المللی ISO14001:2015، ISO45001:2015، ISO9001:2015 وHSE MS، درصدد تکمیل سبد محصولات ایمنی و نظامی خود برآمد. صنایع ایمنی ارک در تلاش است جامع‌ترین، متمایزترین، تخصصی ترین لوازم حفاظت فردی در کلاس جهانی متناسب با انواع محیط های کاری را تولید نماید. همچنین صنایع ایمنی ارک به دنبال بهبود حس رضایت، آرامش و امنیت در مشتریان و افزایش رغبت عمومی برای رعایت اصول ایمنی در محیط کار است.